Підтяжка обличчя які ваші варіанти

Багато людей сьогодні вважають підтяжку обличчя, щоб обігнати ефекти старіння. Традиційна техніка являє собою відмінний вибір для багатьох людей, які шукають повне омолодження і жорсткість особа, але багато людей не розуміють, є й інші варіанти також доступні. Вони включають в себе глибокі площині, середніх і нитка ліфта.

традиційної підтяжки обличчя
Традиційна техніка також відомий як рітідектомія і вважається одним з основних пластичної хірургії. Він пропонує видатну, драматичні результати, які можуть тривати протягом приблизно 10 років. У той час як є багато варіацій, навіть з традиційними методами, основні процедури, щоб зробити довгий розріз за вухами і розширити його у волоссі. Шкіра обличчя потім обережно знімають з нижніх м’язів і в’яла шкіра це протягнути вгору і віддаляється.
Іноді, м’язи підтягуються або шкіри може бути змінена над м’язами. Шкіра обличчя потім щільно натягується і зшиті разом в оригінальну лінію розрізу. Відновлення зазвичай включає в себе набряки, синці, і деякі болю. Біль можна керувати за допомогою рецепта ліки і Ваш пластичний хірург може порекомендувати різні процедури для набухання.

Повне відновлення займає від чотирьох до шести тижнів. Результати є більш гладкими, жорсткість шкіри і велике скорочення зморшок і тонких ліній. Підтяжка обличчя не можуть бути особливо ефективні однак, на позбавлення від зморшок і провисання в області шиї, брови, лоб, і повіки.

Глибока Ліфт площині
Такий варіант оптимальний для літніх пацієнтів з великою кількістю в’ялої шкіри обличчя і велика втрата пружності. Під час цієї косметичної процедури з хірургії тільки шкіра в середній зоні особи і вилиці ріжуться і переставляти.
Ті, які вибирають цю процедуру зробити, тому що вона відома з виробництва драматичних, але й природні результати, які не створили “витягнутої” погляд, який може статися з повним рітідектомія. Переваги цієї операції, які є настільки чільне місце навколо щелепи, підборіддя, щоки і складки посмішка може тривати до 15 років.

Середній підтяжку обличчя
Середині підтяжка обличчя є пластична хірургія, яка займається областях Дам як Deep Lift площині, але він використовує розрізів у волосся і всередині рота, щоб отримати на тканинах-мішенях. Жировий шар розпушується і переставляти на вилиці, щоб відновити молодий вид з більш пухкими, більш високі вилиці і менше провисання в нижню половину обличчя. Це великий косметичної хірургії для тих, хто хоче отримати тугіше, гладкої шкіри в носогубній області

Тема ліфта
Насправді це неінвазивний, нехірургіческіх процедур, що краще для людей у ​​віці від 30 до 45. Результати не настільки драматична, як традиційна підтяжка обличчя, але є і менше болю і часу на відновлення. Шкіри перепозиціюють але не знімають з основного шкіри.
Барб швів використовуються для збору шарів шкіри і тягнути їх у більш жорсткі позиції. Шипи залишатися на місці постійно, або поки інший тип процедури не зазнали пізніше. Ця техніка може допомогти поліпшити зовнішній вигляд старіння шкіри на строк до п’яти років.