Ліпосакція для зменшення грудей

У той час як люди, як правило, зосереджені на грудні імплантати, зменшення грудей є дуже поширеною процедурою для чоловіків і жінок. Мало хто знає, може бути елементом ліпосакції.

Ліпосакція для зменшення грудей

Є багато косметичних процедур, які можна зробити щодо розміру грудей жінки. Багато жінок вибирають для імплантатів, відчуваючи, що їх груди занадто мала. Інші хочуть, підтяжка грудей, де груди прооперували, тканина віддаляється і м’язи, Äúlifted, AU, так що груди є молодший perkier і зовнішній вигляд. Нарешті, деякі жінки повинні мати зменшення грудей, тому що вони вважають, що розмір їх грудей занадто великий.

Традиційні зменшення грудей потрібно лікар, щоб робити великі розрізи, або порізи, під грудьми, а потім видалити жирової тканини. Багато жінок, які потребують по зменшенню грудей не хочуть мати справу з великими шрамами і тривалий час відновлення. Якщо ви потрапляєте в цю категорію, ви повинні знати, що скорочення на ліпосакцію варіант.

Ліпосакція, будь-якій області, вимагає лише невеликі розрізи в шкірі для вставки труби та інше обладнання, необхідне для вакуум з відповідних жирових клітин. При зменшенні грудей, невеликий надріз в складці молочної залози. Він настільки малий, що це дуже важко побачити неозброєним оком. Пластичний хірург потім видалить жирні матеріалу в груди, щоб отримати бажаний результат. Ви можете бути здивовані, дізнавшись, що дуже велика кількість тканини молочної залози, до 1000 мл рідини,, можуть бути видалені в багатьох випадках. Це становить більше двох з половиною розмірів чашки бюстгальтера. Це видалення тканини також дозволяє, Äúbreast конверт, AU, щоб контракт, який робить груди підняти. В результаті perkier вигляд і ріст грудей до двох дюймів.

Є багато переваг, які мають скорочення на ліпосакцію. Якщо ви є молодих пацієнтів, що мають розмір грудей зменшити таким чином дозволяє зберігати здатність годувати дитину грудьми надалі, як молочні протоки не пошкоджені. Час відновлення після ліпосакції коротше, ніж від традиційних зменшення грудей. Крім того, у вас буде менше рубців і, можливо, менше побічних ефектів, таких як набряки і біль, тому що цей метод є менш інвазивним. Крім того, оскільки менше шкоди буде зроблено, щоб нерви в області грудей, ви можете зберегти найкращі відчуття в грудях.

Зменшення грудей слід вважати серйозною операції. Це означає, що ви повинні обговорити кращі медичні варіанти з вашим пластичним хірургом і отримати розуміння результатів ви можете очікувати. Деякі скорочення застраховані, якщо є медичні показання для операції, тому переконайтеся, що для вивчення цього питання з вашим здоров’ям страховою компанією і хірурга.