Ліпосакція виявляється в’ялою плечі в гладкі, сексуальна з них

Сучасна пластична хірургія спрямована на отримання більшої штрихом до всіх процедур, щоб дати вам, що ідеальний зовнішній вигляд і приховати всі недоліки. Останні досягнення в області ліпосакції технологія є винаходом мікроканюлі і припухлі ліпосакції, яка дозволяє процедур, що підлягають виконанню на верхній частині руки тіла.

Найчастіше це жінки, які йдуть на плечі ліпосакції, тому що вони дуже важко, щоб видалити надлишок жирової тканини в цій області шляхом регулярної дієти і фізичних вправ. При використанні на плечі, мікроканюль припухлі ліпосакції виробляє відмінні результати.

Метою плече ліпосакції

Основна мета плеча ліпосакції, щоб зменшити поява громіздких плечей, яка часто приходить з збільшення ваги або старіння. Жінки відчувають себе сором’язливим про своїх плечах як правило, коли вони повинні носити одяг з короткими рукавами або купальному костюмі.

З розвитком сучасної хірургії, плечі можуть бути окреслені і надлишок жирової тканини може бути легко видалена. Це дуже корисно в наданні більш пропорційною шукає зброю і також допомагає поліпшити впевненість у собі жінок, які піддаються процедурі.

хірургічна техніка

Дуже невеликі розрізи знаходяться в різних місцях навколо руки і мікроканюлі вставлені, щоб видалити надлишок жирової тканини на всьому шляху навколо руки в мікроканюль техніка припухлі ліпосакції.

Найкраще в техніці, що вона спрямована на видалення надлишку жирової тканини, але в той же час воно залишає тонкий шар залишкового жиру для того, щоб зброя залишається м’якою і еластичною, а на руках у жінки, як очікується, бути. Справді, якщо жінка не має гнучкості у всіх на руках вона може закінчити тим, що чоловічий або вона також може здатися, що у неї є деякі форми фізичної деформації.

передній пахвовій жирової тканини

Передній пахвовій жирової тканини розташовані в передній частині пахви області грудної клітини, які також повинні бути зменшено під час процедури. Хоча вони і не є технічно частина плеча, вони часто збільшуються з віком жінок. Коли ви носите бюстгальтер, жирові відкладення в цій галузі часто опуклість, і потрібно, включених в процедуру, або вони можуть часто з’являються недоречно поруч з нещодавно форму плеча.

задній пахвовій жирової тканини

Задня пахвові жирові відкладення розташовані на спині близько пахви області на додаток до передньої пахвовій жирової тканини. Подібно до того, як передній пахвовій жирової тканини викликає непривабливі опуклі, так що ті, на задній. Для досягнення найкращих результатів вони також повинні бути видалені під час плечі ліпосакції.

післяопераційний догляд

Коли процес завершено на верхню частину руки і пахвові жирові відкладення, хірург буде застосовувати абсорбуючі пов’язки і бинти стиснення в цьому районі. Протягом 2 днів ви помітите, що дренажна зупинилося з хірургічної області, і незабаром ви можете видалити всі бинти. У той час як будь-яка хірургічна процедура має свої власні ризики, ви завжди можете працювати з кваліфікованим, досвідченим пластичним хірургом і тим самим знизити свої ризики.