Лазерна епіляція Огляд

Лазерна епіляція є швидким і ефективним засобом для лікування пацієнтів, які хочуть позбутися від непотрібних або зайвих волосся. Лазерна обробка може бути використана для зменшення волосся на будь-якій ділянці тіла. Самим популярним лікування області для жінок включають ноги, пахви, лінія бікіні і верхньої губи. Популярні місця лікування для чоловіків включають грудях, спині і ногах. Кілька сеансів лазерного видалення волосся рекомендуються для отримання найкращих результатів.

Перед видаленням сесії волосся лазером, область лікування голеною і знеболюючий крем може бути нанесений на шкіру звести до мінімуму дискомфорт. Технік починається з використання портативний пристрій для прямого імпульсів лазерного світла до області обробки. Лазер нагріває цільові фолікули, змушуючи їх ввести сплячі стадії зростання. Більшість пацієнтів описують лазерних імпульсів як схоже на відчуття того, що відрізав круглою гумкою. Час обробки залежатиме від лазера, використовуваного в техніці і розміру області обробки.

Ідеальним кандидатом для лазерної епіляції буде мати світлу шкіру і волосся темного пігменту, однак, нові лазери доступні, які можуть бути використані для лікування пацієнтів з усіма типами шкіри. Під час консультації, технік або медичний директор на об’єкті буде визначити, якщо ви є гарним кандидатом для лікування.

Результати лазерної епіляції є постійними, але кілька процедур необхідних для цільової волосся, яка не перебуває у фазі активного росту. Побічні ефекти, як правило, тимчасові і включають припухлість і почервоніння в місці лікування. Деякі може відбуватися знебарвлення шкіри для темношкірих пацієнтів.

Лазерна епіляція є надзвичайно популярним методом видалення волосся у чоловіків і жінок різного віку. Якщо ви роздумуєте про лазерної епіляції, дуже важливо, щоб ваші лікування має проводитися кваліфікованим фахівцем.