як вибрати парфуми

Пошук відповідного для всіх духів, не завжди легко кожен має конкретних переваг, і ви повинні знати вашу частку про духів, щоб зробити покупки.

При покупці духів, дотримуючись відомо, випробуваних брендів завжди стоїть ваш час. Хороший парфум буде тривати більше десяти років, зберігаючи всі ноти і нюанси її аромат. Менш прекрасний запах, проте, починають деградувати через рік або два.

Ось чотири якості квіткових онлайн парфуми від чотирьох провідних брендів духів, які обов’язково зробити прекрасний різдвяний подарунок для вашої коханої людини.

1. Ricci Ricci від Nina Ricci. Nina Ricci має широкий спектр квіткових парфумів, кожен з яких має свою власну унікальну привабливість і смак. З них ми вибираємо Ricci Ricci для його бадьорий, пустотливий і зухвалий жіночої привабливості – ідеальне рішення для впевненої в собі жінки, яка усвідомлює свою жіночність і не бояться виставляти напоказ.

Ricci Ricci має верхні ноти бергамота і ревеню – пряні, цитрусові, квіткові і заспокійливу все відразу. Його ноти красу ночі і Роуз Centifolia, як почуттєвий аромати, які не потребують більше секунди, щоб гіпнотизувати тих, хто зловити подих з них. Нарешті, базові ноти пачулі і сандалового дерева – обидва з яких використовуються, щоб заспокоїти нерви і підняти настрій хтось – дати цій парфумерної закругленими вважають, що підстави і скріплює цю фруктовий, квітковий аромат.

2. Scarlett від Cacharel є ще однією виграшною аромат від творців Anais Anais – білий букет квітів і солодкі східні аромати і медові, фруктові апеляцію. Верхні ноти груші та лимону залишити вас судити його як “фруктовий” на короткий час, перш ніж ви постраждали від вічно п’янкі аромати жасмину, жимолості, сандалового дерева і мед Прованс в середній і базової ноти. Упаковка цього духи, в пляшці, кришки яких має таємничу різьбленням і японської прикраси квітка, також робить заяву про екзотичні і складних ауру цього парфуму.

3. Parisienne від YSL. Вірний своєму імені і творець, Parisienne охоплює дух сучасної жінки – свавільний, уповноважені, безкоштовно, щоб виставляти напоказ себе, її особистості та сексуальності. Цей аромат росте навколо серця фіолетовий і дамаської троянди, із заспокійливим квітковим базові ноти пачулі і ветівера змішуючись з еротичними нотами мускусу. У верхніх нотах, ми знаходимо аромати Вінілові Accord, ожини та журавлини танці в солодкому букеті.

4. Idole D’Armani від Armani. Джорджіо Армані завжди була відома за його суто діловий ще яскравий підхід, який тонко хизуються його конструкції таким чином, що здається неможливим, поки ви не бачите його. Цей аромат не є винятком, що поєднують п’янкий ароматами Сходу з добре відомим і улюбленим європейським нотами троянди і пачулі.

Верхні ноти являють собою суміш груші, імбиру, неролі і Davana – кислий, цитрусовий, пряний суміш з легким солодким і квітковим. Як тільки це проходить, ви постраждали від потужного середнього нотами троянди, шафрану і жасмину, з димним шкіри м’яко зазначає, що згадати кадінням у східних храмів. Нарешті, базові ноти складаються з стираксу, пачулі і ветівера-випробуваний аромати, які провели разом багато букетів духів протягом століть.

Духи це дар, який підходить для всіх важливих подій, і завжди несе в собі спогади, елегантність і багато любові і думки. Ці аромати були зроблені кращими, і складні думки і творчі пориви, які пройшли в них, безумовно, чарівність дами, які ви їм подарунок.