форму обличчя – знаючи вашу форму обличчя

Квадратними гранями, як правило, мають повне і рівне або майже рівну ширині як на лінії щелепи і лінії росту волосся. Лінія щелепи і лінії росту волосся також мають прямокутну лінію. Мета з квадратним обличчям є він тонкий і трохи пом’якшити тупими лініями фігури – легко зробити з особою, направляючі шари, м’які хвилі, або великі локони. Більшість перукарів раджу вам тримати замки значно нижче щелепи, щоб створити ілюзію довжини. Тримайтеся подалі від тупих порізи, геометричні лінії, лінійні чубок, або що-небудь важкою.

Довгасті, або прямокутні, особа довге й тонке. Лестити довгасті особи, зачіска повинна зробити дві речі: зняти акцент довжину і ширину створити. Таким чином, довгі, прямі волосся ні-ні, в той час як короткі та середньої довжини скорочень із завитками або багато повноті є ідеальним вибором. Багаторівнева гойдається добре і баклани можуть працювати, якщо волосся направлений з особи – якщо він падає на обличчя це тільки зробить обличчя здаватися стрункішою.

Ромбовидні особа має вузький лоб, вузьке підборіддя, і ширину через щоки. Для нормалізації цій формі, ви повинні вибрати зачіску, з шириною у верхній і нижній частині, де гладкість обличчя широке. Хорошим варіантом є підборіддя довжиною стиль, який має тонкий, Храм-на-храм чубчика. Ви можете експериментувати із зовнішністю, які розрізаються, щоб впасти на щоках або спробувати стилів, які створені, щоб рухатися з особи – Я чув різні перукарі стверджують, одне або інше є кращим варіантом для ромбовидних граней.

Серце форми особи характерні широкі лобами і невеликі, тонкі підборіддя. Право зачіска може створити відчуття балансу, зробивши лобі з’являються вже і підборіддя здаються ширше. Дивиться з шириною на щелепі – такі, як довжина підборіддя хитається – ідеально підходять для цього. Коли прокотилася в сторону, більше чубчик розбити широкий лоб, чи не додаючи занадто багато ширини до верхньої частини обличчя. Це ваше обличчя у формі серця? Шукаєте щось трохи по-іншому, щоб дати вашої зачіски деяких шарм? Спробуйте пишним волоссям в одну сторону. Це ідеальний спосіб зняти підкреслити підборіддя і зробити лоб виглядати більш вузьким.

Трикутне обличчя є самою вузькою в храмах, трохи ширше на щоках, і найширша на лінії щелепи. Створіть баланс з великою кількістю повнотою в області вибуху і на скронях, помірної ширини на щоках, і гладкість в щелепу. Чи має таке скорочення звуку неможливо? Це насправді. Просто запитайте вашого стиліста для шаруватого погляд об’ємом до верхньої і звужується через дно. Багато коротких і середньої довжини скорочень відповідають усім вимогам, як це роблять деякі баклани.

Грушоподібної форми обличчя вузька на лобі і спалахів, щоб великий шириною на щоки і лінію щелепи. Подумайте симетрії, створивши багато повнота в храмах і в районі вибуху, і гладкість на щоки і щелепи. Повний, шаруваті виглядає ця функція висоти в короні добре, як і будь-який вид шевелюри. Багато перукарі наказують зовнішності, які потрапляють далеко за щелепу. Використовуйте вашу зачіску зробити близько посаджені очі дивляться далі один від одного: Додати в ширину і під храми і тримати верхню квартиру.