парфуми або одеколон

Потрібна гарна завжди був обов’язковим для всіх, особливо для представниць слабкої статі. Маючи привабливий зовнішній вигляд буде мати багато переваг, як отримати роботу акціях і розширення вашого кола спілкування. Але те, що багато людей схильні забувати, що вони, можливо, не пахнуть, що добре. Ви можете бути одягнені, щоб убити, але також може смердіти, щоб убити теж.

Багато людей мають різні рішення запах тіла (BO) проблеми. Деякі застосовують додаткові дезодоранту перед виходом на вулицю. Логіку, що в тому, що якщо немає поту, немає ніякої запах. Цей метод дійсно працює, особливо для людей, які тільки зміст їх з клейкою BO Але те, що про тих, хто хочуть не тільки приємний запах, але і хочуть мати підпис запах?

Відповідь проста: духи і одеколони. Ці двоє були вірні друзі цивілізованого світу протягом століть. І все ж багато людей не можуть розрізняти їх.

1) Парфумерні виготовлений з ефірних масел з різним ступенем концентрації, заснований на марці. Вона в основному складається з води та етанолу, розчинники, які необхідні для розбавлення хімічних речовин. Без них, масляний екстракт може пошкодити шкіру користувача і навіть призвести до смерті, якщо користувач має алергічну реакцію.

Парфуми мають більш тривалий ефект на людську шкіру і зазвичай тривають від 7 до 8 годин. Сила запах залежить від процентного вмісту олії. Кращий спосіб носити духи для розпилення туману в повітря, і нехай вона вас тіло пальто. Якщо це сильно пахнуть, просто розпорошите кілька крапель на шиї.

2) одеколони, або одеколоном, є ще одним типом духів, але через його популярності і унікальність, воно було класифікувати як своїх власних. Це зазвичай має більш низьку концентрацію, ніж парфумерні масла, близько 2% до 5%. Це змушує його втрачати свій аромат швидше, ніж духи, так що бажано мати одну пляшку зручно, якщо ви протягом тривалого часу.

Кращий спосіб застосувати одеколон, щоб прикласти його на задній частині шиї і на обох зап’ястях. Це імпульс сайти, які насправді виділяють запах в навколишнє повітря.

Духи і одеколони є кращим способом боротьби з BO Якщо ви, святкуючи всю ніч, це дійсно варто того, щоб мати невелику пляшку або з собою.