отримати собі яскравіше біліше Smile_

Хоча деякі люди наділені яскравими, білими зубами, більшість з нас не так пощастило. Є багато речей, які можуть призвести до втрати кольору плями і наші зуби і залишити нас з посмішкою, що ми в меншому ступені, чим пишатися. Деякі з основних винуватців фарбування зубів:

• Червоне вино

• кава і чай

• Сода

• Тютюнові вироби

• Старіння

• поганої гігієни порожнини рота

• Деякі ліки, такі як антибіотики тетрациклін і доксициклін

• Генетична історія

• пломб з амальгами

• пошкодження або травми зуба

Хоча деякі речі, які ви не можете змінити, як ваша генетика або можливі травми до рота, є й інші речі, які можна зробити, щоб запобігти фарбування зубів:

• Краще всього зробити, щоб уникнути харчових продуктів та напоїв, які викликають фарбування

• Не використовуйте тютюнові вироби

• Подбайте про ваших зубів щіткою і зубною ниткою регулярно

• Тримайтеся подалі від тих антибіотиків, які були показані, щоб знебарвити зуби, якщо це взагалі можливо

• розглянути питання про ваше срібні пломби замінили порцелянові пломби. Це дозволить не тільки допомогти з фарбуванням питання, а й інші побічні ефекти пломби з амальгами, а також.

• відвідуйте стоматолога кожні шість місяців для очищення

відбілювання зубів варіанти

Навіть з профілактичної допомоги, ми всі, як правило, відчувають потемніння зубів, оскільки ми старіємо. Є кілька варіантів, доступних для відбілювання зубів сьогодні, наприклад, більш-позабіржовому продукти відбілювання, або професійні процедури відбілювання зубів.

Є багато більш-позабіржовому продуктів на ринку сьогодні, все хваляться своєю дивовижною сили, відбілювання зубів і видатні результати. На жаль, якщо у вас немає дуже незначні фарбування, то ці продукти, ймовірно, не дають результатів, які ви очікуєте. Основною причиною цього є через дуже низьких кількостей відбілюючих агентів, що продукти містять.

Найкращий варіант для великих результатів є отримання професійного відбілювання зубів процедури, такі, як в офісі відбілювання зубів, лікування або забирати додому відбілювання зубів комплект. Відбілюючі гелі, які використовуються в цих продуктах професійні сили і дасть швидкі і фантастичні результати.

Коли ми бачимо наших улюблених кінозірок ходити по червоній килимовій доріжці, які основні речі, які ми помітимо про їх бездоганний зовнішній вигляд? Це їх волосся? Їх одяг? Чи це їх сліпуча, біла усмішка, яка допомагає зробити своє обличчя привабливішим і привабливим. Багато з нас страждають від знебарвленого зубів через широке різноманіття причин, таких як погана гігієна порожнини рота або просто від віку, як наші зуби можуть втратити колір, як ми стаємо старше. Деякі хворі можуть виявити, що колір зубів є результатом поганої спосіб життя, якщо вони курять, або насолодитися кілька склянок червоного вина з нагоди. Навіть наші повсякденні задоволення, такі як чашка кави все це може допомогти до знебарвлення зубів наших. Це може бути дуже ніяково і порушуючи речі вплинули на ваші зуби і в деяких крайніх випадках може привести до хворого відчувати себе так соромляться своїх зубів, щоб вони утримувалися від посмішки або навіть прикрити роти, коли вони говорять, щоб зупинити їх знебарвлені зуби розглядається від кого-небудь ще. На жаль, для тих, хто турбується про колір зубів, відбілювання зубів є відповіддю, щоб дати вам, що знаменитість посмішки, а також вашу довіру тому. Відбілювання зубів є відмінним способом, щоб полегшити ваші зуби назад в біліше, більш природний відтінок, а як він не видаляє будь-які поверхні ваших зубів, ви в безпеці, знаючи, що ваша усмішка не будуть поставлені під загрозу.

Бридкі жовті зуби неприємна проблема, тому що вони значною мірою відсіч людям. Ви не можете не дивитися на когось з нальотом на зубах. Немає жодних шансів, що ви отримаєте цю дату в п’ятницю ввечері або виграти, що співбесіду. Якщо у вас є потворні, знебарвленого зубів вам потрібно швидко зуби відбілюючий розчин. Зупинити сидить вдома на самоті і уникати соціальних ситуацій через ваших зубів і зробити щось про них.

Є рішення вашої проблеми забарвлених зубів. Ви могли б піти до стоматолога і отримати ваші зуби побілілі. Проблема є, це не зовсім швидко. Ви повинні будете, ймовірно, чекати протягом декількох місяців тільки, щоб отримати призначення для консультації. І тоді ви, ймовірно, доведеться зробити кілька інші призначення, щоб пройти через цю процедуру. Це дуже дорого занадто. Це, безумовно, не швидко відбілювання зубів рішення.

Якщо ви хочете швидко білі зуби і те, що ефективно, ніж деякі з позабіржовому відбілювання зубів комплекти ваш кращий вибір. Більшість комплектів настільки ж ефективні або навіть краще, ніж ваші результати були б у стоматолога.