отримати знаменитості посмішка з природного зуба методи відбілювання

Хто не хоче знаменитості посмішку? Це простіше, ніж коли-небудь раніше, щоб відбілити зуби, але хто може дозволити собі заплатити сотні або навіть тисячі доларів за знаменитість лазера і методи відбілювання. Читайте далі, щоб дізнатися більше про дешеві і настільки ж ефективних варіантів природних відбілювання зубів, що тепер ви можете використовувати в домашніх умовах.

Хімічне відбілювання зубів …
Відбілювання зубів з агресивними хімікатами може призвести до чудовим білим посмішкою, але це не тільки лікування дороге, але хімічні речовини, використовувані дуже жорсткі і абразивні для ваших зубів. Для того, щоб зберегти вашу чисто білих зуба, вам буде потрібно чергових сесій, що не з дешевих!
Є завжди дешевше комплекту будинку альтернативи включаючи планки і гелі, які можуть бути використані, але знову ж таки вони містять сильні інгредієнти перекису можуть мати побічні ефекти, і навіть може пошкодити ваші зуби надовго.

Природні відбілювання зубів …
Там тонни натуральних інгредієнтів, які ви можете підібрати в вашому місцевому магазині і використовувати природно відбілити зуби. Цей список відбілювання СНІДу показали найкращі результати –
Лимонний сік
Деревна зола
Випічки соди
полуниця
Хоча, ці натуральні інгредієнти, може зайняти більше часу, ніж на роботу професійних методів. Ви можете як і раніше очікуємо побачити набагато біліше посмішку, якщо вони використовуються на регулярній основі. Все це допоможе зменшити ваші бляшок і очистіть від жовтих плям. Є також цілий ряд природних продуктів для відбілювання зубів доступні для покупки, які зроблені з наступних нешкідливі інгредієнти – бамбук, карбонат кальцію і діоксид кремнію.

Поради з підтримання, що чудові білі посмішки …
Якщо ви палите або п’єте багато кави, чаю або червоного вина, але ви хочете хороші білі зуби, ви будете потребувати, щоб скоротити ці речі. Якщо ви регулярно використовувати натуральні методи відбілювання зубів в домашніх умовах, або перейти професійного маршруту, ви будете постійно бореться до битви пагорб. У той час це найбільш поширені причини пофарбований у жовтий колір зубів.
Будьте впевнені, щоб завжди використовувати відбілювання зубної пасти та щітки 2-3 рази на день. Якщо у вас є час, спробуйте чистити зуби після кожного прийому їжі і використовувати для полоскання рота за допомогою відбілювання. Це буде мати велике значення для підтримки вашого зуби чистими і білими.

Використання природного метод відбілювання зубів не може вам знаменитості посмішкою ви завжди мріяли, але це дуже ефективні і доступні альтернативи. Подумати тільки, ви, можливо, навіть інгредієнти в кухонну шафу чи холодильник, щоб допомогти розпочати роботу сьогодні.