особистого догляду за шкірою є рутинною

Ми всі знаємо про важливість особистого догляду за шкірою. Думка про те, як до (для особистого догляду за шкірою) відрізняється від людини до людини. Деякі люди вважають, що збирається салони краси через день особистого догляду за шкірою. Інші вважають, що особистого догляду за шкірою є лише питанням застосування деяких крем або лосьйон на шкіру, то й річ. Крім того, є люди, які думають, що особистий догляд за шкірою є подією, яка відбувається раз на місяць або раз на рік. Треті зайняті себе ‘особистого догляду за шкірою “весь час. Тим не менш, особистого догляду за шкірою не так вже складно і при цьому це не так дорого (враховуючи, наскільки корисно це). Догляд за шкірою після звичайного або процедури для участі на потреби вашої шкіри.

Навіть перш ніж почати з звичайного, необхідно визначити ваш тип шкіри (жирної, сухий, чутливою, нормальної і т.д.) і вибрати особистий догляд за шкірою продуктів, придатних для його (ви, можливо, доведеться поекспериментувати з декілька особистих продуктах догляду за шкірою) . Ось процедури, яка повинна працювати для більшості людей з нормальною шкірою.

Перше, що на особистому щоденного догляду за шкірою є “чистка”. Три основних інгредієнтів миючий засіб у нафти, води і поверхнево-активні речовини (змочувачі). Нафта і поверхнево-активних речовин витягти бруд і жир з шкіри та води, потім припливи його, таким чином роблячи вашу шкіру чистою. Можливо, вам доведеться спробувати декілька миючих засобів, перш ніж ви знайдете той, який підходить вам найкраще. Тим не менш, ви завжди повинні використовувати мило без миючих засобів. Крім того, ви повинні використовувати ледь теплу воду для очищення (гаряча і холодна вода, як, привести до пошкодження шкіри). Подбайте, щоб ви не т надмірно очистити шкіру і в кінцевому підсумку пошкодження шкіри в цьому процесі.

Друга річ, на особистому щоденного догляду за шкірою є пілінг. Шкіра слід природний процес обслуговування якому він видаляє мертві клітини і замінює їх нових клітин шкіри. Пілінг це просто спосіб для полегшення шкіри в цьому процесі. Мертві клітини шкіри не здатні реагувати на особистої гігієни шкіри, але як і раніше споживають ці продукти, отже, запобігання їх від досягнення нових клітин шкіри. Таким чином, видалення відмерлих клітин шкіри важливо, щоб підвищити ефективність всіх продуктів особистого догляду за шкірою. Як правило, це відлущування місці відразу після чищення. Як і з будь-яким особистим процедури по догляду за шкірою, так? Важливо, що ви розумієте, скільки пілінг вам потрібно. Відлущування 4-5 рази на тиждень для жирної / нормальної шкіри і 1-2 рази на тиждень для сухої / чутливої ​​шкіри. Відлущування пару разів більше, в жарку і вологу погоду.

Наступна річ, на особистому щоденного догляду за шкірою зволожуючі креми. Це одне з найбільш важливих речей у особистого догляду за шкірою. Навіть люди з жирною шкірою потрібно зволожуючі. Зволожуючі не тільки запечатати вологи в клітинах шкіри, але і притягують вологу (з повітря) в міру необхідності. Використання занадто багато зволожувач може проте забивати пори шкіри і в кінцевому підсумку шкодить вашій шкірі. Кількість зволожуючого необхідні ваша шкіра стане очевидним для вас протягом одного тижня ви використовуєте зволожуючий крем. Крім того, застосування зволожуючий крем найкраще, коли ваша шкіра ще волога.

Останнє, що на особистому щоденного догляду за шкірою є сонцезахисний крем. Багато зволожуючі (денні креми / зволожуючі) поставляються з захистом від ультрафіолетових променів? так що ви можете отримати подвійну вигоду від них. Такі зволожувачі рекомендуються для всіх днів (незалежно від того, це сонячний чи похмуро).

Знову ж, експериментувати з різними особистої гігієни шкіри, а також з кількістю потрібно застосувати. Що дає вам найкращі результати, є кращим особистим рецептом догляду за шкірою для вас. Тим не менш, якщо у вас є якісь шкіри дилеми, то краще проконсультуватися з дерматологом, перш ніж ви дійсно почати використовувати будь-які засоби особистої гігієни шкіри.