нових агентів зцілення шрам

Шрами сумний факт життя. Їх основною метою є відновити шкіру, що був поранений. Спочатку вони можуть бути червоними або темно і воскрес після травми був видужав, але стане блідіше і лестити природним плином часу, в результаті чого в квартирі, блідий шрам.
З причин, які ще до кінця не зрозумів, деякі люди розвивають опуклі шрами, які є червоними і товстими і може бути свербіж або хворобливі. Інші розвиваються рубці, які ростуть за межами майданчика рани, звані келоїдні рубці.
Келоїдні рубці в основному товсті, свербіж, зморщений шрами, які ростуть за краї рани чи регрес розріз і рідко. Вони з’являються, коли організм продовжує створювати жорсткий, волокнистий білок (відомий як колаген) після того, як рана зажила.
Келоїдні рубці можуть призвести від будь-якого типу пошкодження шкіри, у тому числі подряпини, татуювання, укуси комах, ін’єкцій або медичних процедур і т.д. келоїдні рубці можуть з’явитися на будь-якій ділянці тіла, але найчастіше з’являються над грудиною, на мочки вух і на плечах .
Келоїди волокнистий пухлин характеризується колекції атипових фібробластів з високим рівнем осадження компонентів позаклітинного матриксу, в основному, фібронектин, колаген, еластин і протеоглікани. Гістологічно, келоїди мають головним чином безклітинної центрів і товстий, рясні пучки колагену, які створюють вузликів в глибокі шкірні розділ поразки. Келоїди представити клінічні проблеми, які повинні бути присутніми, як ці ушкодження можуть викликати сильний біль, свербіж (свербіж) та фізичні каліцтва, не може поліпшити зовнішній вигляд протягом довгого часу, і навіть може обмежувати рухливість якщо вони розташовані над суглобом.
На відміну від келоїдних рубців, шрамів гіпертрофічною обмежені пошкоджену ділянку і Usally вирівнюватися з плином часу. Рана може бути важко відрізнити від келоїдних рубців мікроскопічно і біохімічно, тому що обидва типи накопичують великі кількості колагену, ніж звичайні шрами. Обидва вони можуть бути викликані | результаті операції, нещасні випадки і навіть акне.
Рана, однак, часто демонструють зниження вироблення колагену приблизно через шість місяців. Рана є приблизно вдвічі більше глікозаміногліканів як звичайні шрами, і це, і збільшилася синтетичних і ферментативних реакцій виробляти значні зміни в матрицю, яка впливає на механічні можливості шрамів, в тому числі незначні розширюваність, що змушує їх відчувати себе фірми.
Як і гіпертрофованих рубців, люди, що мають одну келоїдних рубців, ймовірно, будуть схильні до цього умові в майбутньому і повинні говорити зі своїм лікарем або фахівцем, якщо вони, ймовірно, необхідно ін’єкцій або мати будь-якої операції.
Атрофічні рубці характеризуються витончення і зниження еластичності шкіри через втрату нормальної структури шкіри. Прикладом атрофічний рубець розтяжок, також відомий як розтяжки. Цей тип рубця можуть бути також отримані акне.