знаходження вашого обличчя; догляду за шкірою, яка працює для вас

Ви, ймовірно, дуже любив вашого обличчя. Як і багато людей, проте, можуть бути аспекти про вашій шкірі, що ви хочете бути іншим, ніж в даний час. Ваша шкіра постійно напали з усіх сторін, особливо у забруднення навколишнього середовища і хімічних заповнені світів, які ми сьогодні живемо. Це робить його ще більш важливо розробити модель догляду за шкірою обличчя, що є вигідним для Вашої шкіри, використовуючи особи по догляду за шкірою, які тримають ваше почуття особа і дивлячись кращому вигляді.

Перший крок у визначенні того, які продукти по догляду за шкірою для вас полягає в оцінці вашого типу шкіри. Чи є у вас суха шкіра? Жирна шкіра? Комбінована шкіра? Нормальна шкіра? Які проблеми ви стикаєтеся з вашою шкірою-ти прориву, очистити, мають тьмяні вигляд шкіри? Чи існують інші умови в грі, такі як екзема або розацеа? Ваша головна турбота зосереджена навколо старіння або пошкодження сонця? Чи є ваша шкіра чутлива до хімічних речовин? Все вищезазначене має бути прийнято до уваги при виборі лінії по догляду за шкірою. Якщо у вас є питання про потреби вашої шкіри або не впевнені, який тип шкіри у вас є, призначити зустріч з професійним ви довіряєте, і вивчити вашу шкіру разом.

По-перше, перш ніж бігти шукає диво продукт, який збирається змінити вашу шкіру, погляньте на ваші моделі здоров’я. Ви п’єте достатньо води, їдять здорову дієту, багату цілісні продукти, отримати багато спати щоночі і регулярних фізичних вправ? Якщо ні, то ваша шкіра не збирається бути здоровим незалежно від того, що ви робите. Звичайно, це ще не все в ці дні не тільки правильне харчування. Крім того, необхідно носити сонцезахисні креми, навіть в похмурі дні. Навіть вода, ви миєте особа має ефект-водопровідна вода, наприклад, має в ній хлору, що дуже сушіння на шкіру.

Зрештою, це все ще важливо мати хороший режим догляду за шкірою, так що якщо Ви не знайшли те, що ви хотіли на полицях магазинів і незадоволені своєю шкірою, це може бути час, щоб дивитися на лінію , яка доступна через лікарів, таких як лінії Обагі догляду за шкірою, відомий як Obagi Nu Derm. Якщо вам цікаво, чому ви ще не чули про Obagi Проте, це тому, що вона доступна тільки через ліцензованих лікарів. Якщо у вас немає лікаря поряд з вами можуть призначати і контролювати використання продуктів Obagi за шкірою, ви можете також пройти онлайн ходом процесу на шкіру тяжіння. Кожен заслуговує на те, щоб мати щасливе здорове сяйво про свою шкіру. Це до вас, щоб жити життям, яка робить вас щасливим і здоровим, і нехай природні догляду за шкірою все інше!