для кращих в природний догляд за шкірою, подивіться на мед

Всі чули про неї – Клеопатра. Як Королева Нілу, вона була “спиці-модель» для древніх єгиптян. Як матріарх природної краси та догляду за шкірою, Клеопатра створений природний догляд за шкірою Основи – медом. Мед був основним її природний режим догляду за шкірою. Так, ви не помилилися. Дорога, товста і слизовий матеріал, що і бджоли роблять речі, які ми розповсюджуємо на млинці, був основним продуктом по догляду за шкірою, які тримали шкіри Клеопатри молодою і сяючою. Що це про мед, що робить його добре для шкіри?

зволожуючий і антиоксидантний

Ви можете не знати цього. Мед є основним інгредієнтом в природний догляд за шкірою в стародавні часи, в селах і він широко використовується і сьогодні. Чому мед використовували? Учені і дослідники виявили, що мед є антиоксидантом. Антиоксиданти захищають шкіру від сонця, яка викликає пошкодження шкіри, передчасне старіння і навіть рак!

Мед, натуральний зволожувач, привертає і утримує воду. При використанні в якості маски для обличчя або ванни, мед зволожує шкіру. Чи є у вас чутлива шкіра? Потім за допомогою меду, як частина вашого режиму догляду за шкірою для вас, як це заспокоює і не дратує шкіру.

для лікування акне

Мед є протимікробним засобом. Він запобігає зростання бактерій. Чому мед хороший антимікробний агент? Мед, високий вміст цукру, обмежує кількість води доступними для бактерій. Бактерії необхідно азот рости. Він має низький вміст білка і рівень кислотності, яка позбавляє бактерії азоту. Протимікробний засіб в меді робить його відмінним для лікування акне спалаху. На відміну від багатьох інших продуктів або акне лікування, це не робить шкіру сухою.

лікування шкірних захворювань

Недавнє дослідження і дослідження, проведене в Bastyr Центр Природного Здоров’я довело, що суміш меду, бджолиного воску і оливкового масла полегшити псоріаз і екзема симптоми, пов’язані. 80% учасників з екземою, які взяли участь у дослідженні, мали великі успіхи. Вони повідомили про значне скорочення симптоми – свербіж, сочилася і масштабування з використанням цього природного лікування.

Мед, який має протизапальні і антибактеріальними властивостями, зменшує рубці і біль. Він прискорює загоєння ран. Обидва мед і оливкове масло містять флавоноїди, які захищають клітини і пригнічують гістамін – стан, який викликає алергічних реакцій. Суміш Bastyr про мед, бджолиний віск і оливкове масло, є ефективним мазь для догляду за шкірою подряпини, невеликі порізи і садна.

Мед є основою багатьох натуральних продуктів по догляду за шкірою. Від поранення в профілактичної допомоги в лікуванні хвороби, вчені і дерматологи погоджуються, що ніхто не повинен мати природний режим догляду за шкірою без нього.