Як часто ми повинні розслабитися волосся

Після мають волосся розслабилися близько 6 місяців, коли ми повинні робити це знову?

Волосся ростуть зі швидкістю приблизно 1/2 “на місяць. Наприклад, ви були ваші волосся розслабилися близько 6 місяців, це означає, що у вас є тільки близько 3 дюймів нового зростання. Не рекомендовано, що ви це робите, тому що формули завжди перекриваються трохи, а це може призвести до пошкодження і поломки у вас є два варіанти:. Ви можете чекати, поки ваші волосся не стає більше, відрізати раніше розслабленої волосся, і може бути отримати середньої довжини Боб (що я і зробив ) і то немає ніякого ризику формул перекриваються. Поки ви чекаєте для волосся, щоб рости, ви можете слідкувати за випрямлення режим, який я відправив на “боротьбу з вологістю”, і оскільки у вас є тільки хвилясте волосся, я обіцяв вам це буде прям супер. Це трохи більше роботи, але тільки потрібно зробити це двічі на тиждень. Ви можете зробити це більше, якщо хочете, але моє волосся залишаються прямими весь час, так що я зробити це тільки два рази на тиждень тримати моє волосся здоровими.

Якщо ви просто не можете чекати, або просто відмовитися, щоб скоротити ваші волосся, то ви повинні піти з не релаксатор тіо. Просто переконайтеся, що ви отримаєте хороший. Paul Mitchell Relaxer (тобто те, що називається) насправді дуже хороший і дуже ніжним. Або ви можете піти з Phytospecific релаксатор волоссям, яка зроблена з натуральних інгредієнтів, і вона сумісна з не релексерс тіо. Це вважається кращою релаксатор коли. І якщо все зроблено правильно дасть вам оптимальний результат. Однак, ціна не від світу цього. Вона становить $ 60 комплект, і додаток займає багато часу.

Яке б рішення ви не робили, не забувайте використовувати білок лікування, а також, щоб завжди глибокий стан після лікування білка. В іншому випадку ваші волосся буде як солома впав.