Як позбутися неприємного запаху з рота в 7 кроків

Неприємний запах з рота може виявитися великою виключення для багатьох людей. Наслідки переживає життя з неприємним запахом з рота може виявитися дуже руйнівним досвідом для багатьох хворих. Маючи більш ніж 90 людей, які страждають хронічними неприємний запах з рота, це, звичайно, не питання, який буде відмахнутися. Тепер, як ви позбудетеся від неприємного запаху з рота ефективно, не порушуючи ваш банк, щоб зробити це?

Ось кілька перевірених стратегій Як позбутися неприємного запаху з рота, що саботує ваші зусилля по створенню ефективного і значимого присутності.

крок № 1: чиста мова

Ви можете спокійно думати про своїй власній мові, як волохатий килим. Вона в буквальному сенсі містить мільйони мікроскопічних ниток, які утримують крихітні частинки їжі і бактерій, якщо ви не дуже спостережливі про гігієну порожнини рота. Один дуже ефективний спосіб значно поліпшити свій неприємний запах з рота, щоб почати звичку регулярно чищення вашої мови зубною щіткою, ложкою або, якщо ви готові, інвестувати в хороший очищувач мови.

Крок # 2: рідина для полоскання рота

Це гарна ідея, щоб прополоскати рот рідиною для полоскання рота добре, але просто майте на увазі, однак, що це тільки служить, щоб замаскувати ці проблеми, що лежать під ним. Це може бути ефективною стратегією протягом години або два, але це не буде довго, перш страшний запах починає повертаються, щоб переслідувати вас.

крок № 3: зубною ниткою

Flossing є хорошим способом тримати порожнину рота в чистоті і запобігти накопиченню бактерій між зубами. Ці мікроскопічні негідників може бути дуже хорошим джерелом неприємного запаху з рота.

крок № 4: дієта

Зробити це в точку спостерігати вашу дієту протягом декількох днів. Ви уплітаючи в продуктах, які як відомо, викликають неприємний запах з рота? Деякі з цих небажаних включатиме часник, цибуля, і навіть деякі види риб можуть бути причиною неприємного запаху. Якщо ви винні в цьому, візьміть м’яту, гілочка петрушки або навіть насіння кропу. Жувальна їх до і після їжі позбавляється від тих неприємних запахів в результаті їжа, яку ви споживаєте.

крок № 5: вода

Пиття великої кількості свіжої води гарні для сприяння слиновиділення і змити бактерії. Коли ви добре зволоженою, ви в змозі тримати себе свіжим і запобігання слизу від створення у вашому шуму Пасаж, а, який також є поширеною причиною неприємного запаху з рота.

крок № 6: Латинська сенсорний

Це один дуже простий трюк південноамериканців використовувати, щоб запобігти неприємний запах з рота. Візьміть чайну ложку меду і добре перемішати з трохи порошку кориці і полоскати горло рішення щоранку, перш ніж почати свій день. Дивно, але він може тримати свій рот і дихання свіжим протягом усього дня!

крок № 7: медогляд

Якщо ви робите всі ці рекомендовані кроки і все ще страждає від неприємного запаху з рота, настав час, щоб заглядати в кабінет лікаря і виконувати деякі медичні огляди щоб побачити, якщо реальна причина може лежати глибше всередину. Коли неприємний запах з рота є результатом ще більш серйозні захворювання, такі як діабет, запалення легенів або навіть хвороба серця, єдиний спосіб вирішення цієї проблеми полягає у видаленні проблему в її коренях.