Підтяжка обличчя причин для вибору одного

Все більше число пацієнтів вибирають, щоб отримати традиційне підтяжку обличчя, щоб допомогти виправити ефекти старіння. Якщо ви роздумуєте про підтяжки обличчя, переконайтеся, що ви досліджуєте всі ваші варіанти і вибрати хірурга, який ви можете довіряти.

Багато чоловіків і жінки вважають за краще, щоб отримати підтяжку обличчя, щоб зупинити процеси старіння. Вони вибирають, щоб отримати підтяжку обличчя для лікування важких слабкість шкіри, в’ялість, зморшки, зморшки, пігментні плями, втрата обсягів і втрати еластичності. Підтяжка обличчя за останні більш ніж десять років у той час як ін’єкції наповнювачів і тривати протягом декількох місяців.

Хоча ви можете мінімізувати тонких ліній, зморшок і вікових плям з шліфування шкіри, хімічний пілінг або мікродермабразія, або ін’єкційні форми, такі як Ботокс, Рестилайн або Juvederm, можна виправити тільки втратою еластичності і вплив гравітації з традиційною підтяжки обличчя.

Хороші кандидати люди з сильною лінією щелепи або гарну структуру кістки. Більшість отримати особа підйомники в їх сорокових, п’ятдесятих або шістдесятих років, але інші отримують процедуру зробити в їх 70-их і 80-их, а також.

Більшість кандидатів починається з консультації з лікарем, щоб визначити, якщо ви є гарним кандидатом на підтяжку обличчя. Протягом цього періоду консультацій, хірург попросить про вашу медичної історії. Він або вона буде також оцінити ваші еластичність шкіри і кісткової структури.

Пацієнт буде також приймати перед фото. Звідти, хірург буде здійснювати ваша процедура і перерахуємо деякі інструкції, які необхідно виконати. Пластичний хірург скаже вам припинити приймати ліки, такі як аспірин.

Розкажіть своїм хірургом все, що ви приймаєте. Ви також повинні кинути палити перед реконструкцією, оскільки зменшує приплив крові до обличчя, які можуть збільшити шкіри смерті.

Більшість підтяжку обличчя вимагає загальної та місцевої анестезії та деяких м’яку седативну. Хоча специфіка підтяжку обличчя буде змінюватися в залежності від операції, більшість пластичних хірургів скоротить розріз попереду і позаду вуха і може сягати в області скальпа.

Лікар поміщає розріз в природній складці шкіри для маскування. Пам’ятайте, чим більше довге волосся будуть приховувати певні розрізи, ніж коротке волосся. Більш глибокі шари особи піднімаються і лікар відокремлює шкіру і м’язи обличчя і тканин. Шкіри і жиру потім віддаляється і змінена і м’язи можна затягнути і надлишок шкіри видаляється.

Ця процедура повинна зайняти від трьох до п’яти годин і зазвичай проводиться в амбулаторних умовах. Багато разів пацієнт повинен залишитися на ніч і не може бути дискомфорт або пухлина згодом. Велику частину часу лікар призначить знеболюючі препарати. Лікар буде застосовувати соусі, після операції, яка може бути видалена і замінена пружною плівкою протягом декількох днів. Дренажні труби ставляться на місце, щоб зменшити пухлину і видалити надлишок крові. На два місяці, ваше нове обличчя буде зцілена.

Перед тим, як підтяжка обличчя, переконайтеся, що вам проконсультуватися з пластичним хірургом, який має багаторічний досвід у цій галузі. Якщо ви досліджуєте процедурі і вибрати кваліфікованого пластичного хірурга, ваш підтяжку обличчя повинні мати успіх.