Ліпосакція, коли сказати немає до нього

Ліпосакція є метод видалення стійких жирових відкладень від статури людини. Пластичний хірург вводить щоб розчинити зайвий жир в проблемних зонах, а потім видаляє його з організму за допомогою відсмоктування пристрою.

Загальні частини включають живота, стегон, шиї, рук і навіть коліна. Цей процес займає від півгодини до чотирьох годин, залежно від конкретного випадку. Вона проводиться під загальним наркозом або місцевою анестезією з якоюсь заспокійливе. Пацієнт зазвичай повертається додому в той же день. Синці та набряки будуть відбуватися, і вона займає трохи часу для результатів, щоб влаштуватися в, іноді до чотирьох місяців.

Деякі приклади кращих і гірших часів перераховані нижче, а потім додаткових роз’яснень:

Коли для людини, щоб мати процедуру зробити:

– На здорову вагу
– Вправи регулярно
– Очікування розумні
– Загалом хорошому фізичному здоров’ї
– Загалом хорошому емоційному стані

Найгірші часи:
– Страждають від ожиріння
– Малорухливий спосіб життя призводить до поганих фізичним станом
– Що мають неточними очікуваннями
– В даний час страждає від захворювання або стани, не стабілізується
– Емоційно нестабільним

Ліпосакція має бути зроблено, коли пацієнт знаходиться на рівні або близько до їх оптимальну вагу. Слід зазначити, що ця процедура не є заміною для зниження ваги. Повинно бути використана для видалення проблема жирних областей, які не зрушили навіть якщо людина знаходиться в хорошому вагу для свого зростання і типу кузова. Фізична активність вбудованих в свій спосіб життя буде тон на весь організм, а також створення умов для їх оптимальної здібності зцілення. Найкраще, щоб бути в хорошій фізичній формі.

Це також важливо мати розумні очікування. Ця процедура допоможе в досягненні більш стрункий вигляд, один з яких буде необхідно підтримувати шляхом належного вправи і дієта. Це не вилікує целюліту.

Будьте як можна більш здоровим, коли ви вирішили мати косметичну процедуру зробити. Це не мудро, щоб пройти всі, що сприятиме подальшому податкових систем вашого організму. Якщо ви хворі на грип, ваше кров’яний тиск останнім часом зросла, але ще не стабілізована через медичну допомогу, або ви були діагностовані з нещасною хвороби, то краще почекати, поки ви не зцілені або задовільно вирішено питання, перш ніж просити вашого організму зцілити від додаткової операції.

Бути в гарній формі емоційно, також важливо. Приймаючи рішення, щоб мати планові операції повинні виходити від мирного і стабільного мислення. Якщо хтось переживає дуже травматично час життя, їх імунна система може бути не виконує в кращому вигляді. Було б доцільно, щоб шукати шляхи, щоб перегрупуватися і оговтатися від важких життєвих криз, перш ніж піддатися операції.