Видалення волосся за допомогою лазера в порівнянні з електролізом

Лазерне лікування проти електролізу – Який метод підходить для вас?
Велика кількість різних процедур депіляції доступні в цей час, але з часом двох терапій стали особливо популярні з точки зору постійного скорочення волосся, видалення електролізу і лазерна епіляція лікування. Велика кількість чоловіків і жінок хочуть отримати знання про лазерної епіляції в порівнянні з електролізом для легкого прийняття рішень.
Як це працює?
Електроліз лікування є інвазивної процедурою, пов’язаних з проникненням голку в кожен волосяний фолікул. Потім голку використовуватися для застосування електричного струму до фолікула. Це вводить хворобливість і ризик незручно електричних стимулів. Лазерна епіляція лікування, навпаки, є нешкідливим і неінвазивна процедура, які передбачають використання лазерних променів. Таким чином, немає ніякого фізичного збитку, нанесеного шкірі взагалі. Лазери безболісно проходять через шкіру і цільових волосяні фолікули, щоб деактивувати їх.
електролізу витрат проти лазерних
Структура цін, пропонованих лазером або електролізу клініки видалення волосся є ознакою обох видів терапії в залежності від:
-Вартість кожної сесії
-Області слід розглядати
-Довжина сесії
-Скільки сеансів потрібно

Ціна кожного сеансу може бути менше для електролізу лазерного проти але електроліз є досить тривалий процес, що має тривалий сеанс довжини і більша кількість сеансів. Це підвищує вашу кінцеву вартість ділянки тіла у вас виникли лікуватися і тому закінчується вартістю вам набагато більше в порівнянні з лазерної обробки видалення волосся. У довгостроковій перспективі скорочення волосся лазера є менш дорогий варіант в точки зору економічної ефективності, що мають більш низьку загальну вартість і часто гнучка структура ціни.
це безпечно?
Після проведення електролізу потрібно обробляти шкіру в обережній манері. Дослідження показали, що великі травми шкіри може призвести до конкретної середовища не відводиться до шкіри. Інша небезпека бути інвазивним методом є шкірним інфекціям. З лазерним видаленням волосся ефекти боку вкрай рідкісні, і навряд чи після відходу потрібне лікування. Потемніння шкіри, почервоніння або рубців є перехідними ефектами, які дуже швидко повернутися до нормального.

Скільки часу це займе?
Час, необхідний для завершення процесу електролізу депіляції в набагато довше, для того, щоб отримати задовільні результати решт, як ми вже бачили. Найбільша проблема, насправді велика кількість сесій повинні мати повне лікування. Як електролізу говорить експерт «Електроліз вимагає ряду сеансів протягом тривалого часу. Справа не тільки в кілька разів, і все скінчено.” Лазерна епіляція лікування потрібно приблизно від 3 до 4 занять для повного курсу лікування. Так електролізу є досить тривалий і трудомісткий процес.

яке лікування більш ефективним?
Один з найважливіших напрямків відмінністю є питання ефективності. Електроліз бути встановленим методом було багато років, щоб довести себе з точки зору ефективності. Електроліз, незважаючи на 120 років експлуатації, не може гарантувати постійне скорочення волосся. Лазерна епіляція лікування на відміну продемонструвала не менше 30-40% постійного скорочення волосся волосся після завершення лікування. Інший сильною стороною лазерного лікування видалення волосся є те, що він може бути ефективно використаний для лікування великих площ, таких як спина, груди і ноги.

це буде боляче?
Як лазерна епіляція лікування є неінвазивний методом, немає безпосередньо інвазивних стимул. Електроліз лікування будучи шкіри проникаючої метод ініціює болючий подразник один з волоссям, які розглядають у зв’язку з наявністю нервових закінчень в шкірі. Лазерна епіляція лікування може бути болючим як для людей з дуже чутливою шкірою або якщо ви зіткнулися з погано навчених лазерних лікаря. Однак будь-яка невелика біль може бути безпечно управлятися з лазерної епіляції контроль лікування болю. При електролізі на відміну, болючість є неминучою особливістю процедури.
Заключні слова
Вище урахуванням наявних даних дає уявлення про лазерної епіляції в порівнянні з електролізом, але більш інтенсивні дослідження і дослідження, щоб підтвердити ефективність однієї процедури над іншим. Як було показано, існує багато факторів, які повинні бути прийняті до уваги, щоб підтвердити перевагу однієї процедури над іншим.
Інгрід preube
Видалення волосся за допомогою лазера