природні та недорогі будинки методів лікування целюліту

целюліту

“Целюліт” цей стан шкіри, що дає поява дрібних ударів і брижі під шкірою. Удари, викликані основні жирових клітин стає занадто великим і розтягування природних відсіків волокна, які тримають шкіру до нижчих шарів тканини.

«Целюліт» є звичайним жиром, а й звичайні жири, які впливають на зовнішній вигляд шкіри. Пасма фіброзної тканини колагену підключити шкіри до підшкірних шарів, а також окремі відсіки, які містять жирових клітин. Коли жирові клітини збільшуються в розмірах, ці відсіки опуклість і виробляти рифлений зовнішній вигляд шкіри.

Жінки, як правило, є целюліт частіше, ніж чоловіки, тому що вони мають вертикальну структуру колагену в базовому шарі, який містить жирові клітини, а коли жирові клітини стають дуже великими, вони випирають з камер і з’являються у вигляді целюліту. У чоловіків, структура колагену більш щільний, у діагональної послідовності, і вони мають більш товсту шкіру, так що там менше випинання окремих жирових клітин. Ще одним фактором у целюліт високий рівень естрогену, оскільки цей гормон має прямий вплив на утримуючу здатність жирових клітин через збільшення альфа-адренорецепторів, хімічний дверні отвори, які говорять ваші жирові клітини, щоб триматися за їх зміст. Погане харчування, поганий кровообіг, поганий кровообіг і лімфатичну все це може сприяти появі целюліту.

лікування шкіри з целюлітом

Є кілька додаткові кроки можна почати, для лікування целюліту. Розгляньте свій режим догляду за шкірою, і підстроїти його для задоволення потреб шкіри, який може роздуватися з рідинами, зберігати жир і мають поганий кровообіг.

Харчування: Хоча целюліт цей стан шкіри, вона тісно пов’язана із зберіганням зайвого жиру. Якщо ви значно надлишкову вагу, ви, безумовно, повинні змінити своє харчування. Дієтичні фермент бромелайн може поліпшити загальну циркуляцію для вашої шкіри і жирової тканини, видаляючи накопичення фібрину на стінках кровоносних судин. Лікування целюліту вимагає двостороннього підходу – одним з яких є скорочення жирових клітин самих, друге регенерацію колагену і зміцнення шкіри за межами опухлі жирових клітин.

Очищення: Для чищення шкіри, використовуйте вашу тканину миття або loufah масажувати область, де целюліт виникає. Спочатку робіть кругових рухів, а потім щіткою рухом вгору до кишечника. Це поліпшить кровообіг і набряк, і допомагають виводити токсини і метаболічні відходи з тканин і проміжні простору навколо колагену і жирових клітин.

інші види лікування:

· Суха чистка шкіри: навчитися сухою щіткою шкіру принаймні, два рази на день – після пробудження і перед сном. Чистка шкіри дає багато переваг у лікуванні целюліту. Насамперед, це «вправа» для вас шкіру, зміцнює підлягає дермі і структура колагену в підшкірному шарі. Він стимулює ріст і відновлення тканин шляхом збільшення потоку крові до області. Це також допомагає виводити токсини і метаболічні відходи з інтерстиціальної рідини навколишніх тканин для утилізації. Сухий щіткою добре для вас шкіри на всьому, але якщо ви страждаєте від павука або варикозне розширення вен, чистка цих областей енергійно кілька разів на день, спочатку круговими рухами, а потім вгору у напрямку до товстій кишці, можуть поліпшити зовнішній вигляд целюліту.

· Гормони: Целюліт часто пов’язані з ЗГТ і протизаплідні таблетки. Високі рівні естрогену з цих препаратів може призвести до збільшення в жировій тканині здатність зберігати жири і викликати їх опуклість, виштовхуючи шкіру і викликає целюліт. Якщо ви використовуєте протизаплідні таблетки для контрацепції, ви можете попросити свого лікаря для більш низької дози естрогену формула або негормональні форми, такі як ВМС. Якщо ви знаходитесь на HRT, ви можете розглянути питання про перехід на більш низьку дозу, додавши, прогестерон крем, або з використанням слабких формулу, такі як естрон крем.

· Звички: Отримати від звички перетину ваших ніг, колін і кісточок. Це зменшує кровообіг і збільшує набряк. Спробуйте рухатися регулярно, і не сидить ні стояти протягом тривалого часу.

· Вправа: Регулярні фізичні вправи необхідні для корекції целюліту. Він не тільки допомагає зменшити прояви целюліту за рахунок спалювання жирних кислот, які є причиною целюліту. Він також покращує кровообіг і допомагає видалити токсин заповнені відходів від шкіри. Візьміть ходьбі програми або потайки комплекс вправ в туалеті під час перерв. Тереза ​​Тапп в “Т-Тапп” Програма славиться короткі, ефективна вправа, яке рухів зменшити целюліт і підвищити загальну циркуляцію крові та лімфи. Rashelle Haines програмі “LifeLift” також відмінно підходить для поліпшення циркуляції лімфи, спалювання зайвого жиру і глюкози і поліпшення м’язів і тонусу шкіри.

· Обгортання: обгортання, як професійні, так і домашні можуть поліпшити зовнішній вигляд целюліту. Обгортання використовують комбінацію мінерали і трави, які стимулюють жирові клітини, щоб звільнити їх зміст, вони поглинають токсини з шкіри і зменшити набряк. Як правило, ви знайдете стимулятор трав, як ламінарія або водоростей, які стимулюють процес спалювання жиру в клітинах. Ви знайдете косметичної глини, яка буде видалити токсини і шлаки з пор, і хвоща і кінського каштана, які зменшують набряк (набряк) і забезпечують мінералів для зміцнення шкіри. Ці формули наносити на шкіру з використанням стиснення обгортання. Для рецептів робити обгортання вдома, піти в Ботанічний сайті Лабораторії краси.

· Масаж: Масаж, особливо вигляд, що покращує лимфоток, це дуже добре для зменшення проявів целюліту. Це покращує видалення метаболічних відходів і токсинів з інтерстиціальної тканини навколо жирової тканини і надає шкірі більш гладкий зовнішній вигляд. Є багато професіоналів, що пропонують масаж проти целюліту, в тому числі масаж лімфатичних і ендермологія, але якщо це з вашого бюджету, ви можете спробувати домашнє пристрій масажу. Багато хто з них доступні, від простих круглих зубця ручний інструмент до включеному масажер, який забезпечує тепло, масаж і всмоктування схожі на професійні машини ендермологія.

добавки для зменшення целюліту

Люцерна: Люцерна є природним сечогінним засобом, який допомагає збалансувати інтерстиціальних рідинах організму і зменшує набряки і набряки. Це також phytoprogesterone, яка допомагає збалансувати надлишок естрогенів, що може посилити целюліт.

Масло огірочника: Масло огірочника містить високу кількість гамма-лінолевої кислоти, яка є важливою жирною кислотою у зміцнення клітинних стінок.

Бромелайн: бромелайн є природним ферментом в натуральні продукти, які допомагають у перетравленні білків. Споживання бромелайн допомагає у видаленні забруднюючих відкладень фібрину в дрібних кровоносних судин. Це покращує і покращує кровообіг в шкірі, і допомагає в ремонті і омолодження.

Хвощ: Кінський каштан трава містить високі рівні мінерального кремнію, який використовується при ремонті та обслуговуванні клітин шкіри.

Яблучний оцет містить масив важливих ферментів і допомагає у встановленні балансу рН тіла. Це також хороший джерело калію, необхідного для балансу рідини в організмі.

Кокосове масло містить тригліцериди із середньою ланцюгом, які легко засвоюються і використовуються організмом в якості палива. Він має можливість стимулювати щитовидної залози, який збільшує температуру тіла і обмін речовин і, як відомо, для поліпшення спалювання зайвого жиру.

Гінкго Білоба є природним крові тонше, яка збільшує мікроциркуляцію шкіри і жирових клітинах.

Готу Колу є природним джерелом кофеїну. Кофеїн стимулює бета-блокатори на поверхні тучних клітин, щоб звільнити їх магазини і жирних кислот, сприяючи спалюванню зайвого жиру.

Зелений чай: Зелений чай є м’яким стимулювання, яка містить кофеїн, а також потужні антиоксиданти, які допомагають у правильному проведенні реплікації і ремонт клітин шкіри.

МСМ: важливий мінерал, необхідний для відновлення шкіри клітини.

зовнішніх методів лікування целюліту

Алое Віра містить alatoin, яка заспокоює і лікує шкіру. Було показано, клінічно збільшити мікроциркуляцію шкіри і для прискорення загоєння шкірної тканини.

Betonite Глина природна глина мінерал, який відомий своєю здатністю поглинати домішки і токсини з шкіри через пори.

Хвощ, гінкго білоба, ламінарія і зелений чай також працювати зовні і може бути доданий до лосьйони або креми для масажу в проблемних зонах.

Багато експертів рекомендували використовувати кавову гущу в якості скрабу для целюліту районах. Підстави працювати як ексфоліант, а кофеїн вбирається в шкіру і стимулюють бета-блокаторами у жирових клітинах, щоб звільнити їх зміст.

Солі Мертвого моря і водорості ламінарії або містять могутні мінерали, які допомагають у ремонті клітин шкіри, а також мінеральних йоду, який може допомогти в метаболізмі основних жирових клітин.

Є також багато комерційних формули і методи для зменшення целюліту. Більшість містять кофеїн або аналогічного хімічної речовини під назвою теофілін або амінофілін. Багато з них також містять водорості, ламінарії та інших трав, згаданих тут.

Просто пам’ятайте, що целюліт скорочення в два кроки. Причиною целюліту є більш розміру жирових клітин, які розпростерли колагенову структуру шкіри, що лежать в основі. Перший крок полягає у зниженні жиру, і багато трави і поживні речовини, як зовнішніх, так і зовнішні може прискорити процес. На другому етапі для підвищення міцності шкіри і колагенових тканин при підшкірних тканин. Шкіра і колагену вимагає вітамінів, мінералів і жирних кислот відновити себе належним чином. Надлишок рідини може посилити проблему, так що належне споживання рідини та звернення має важливе значення. Пийте багато рідини, і залишатися активним, щоб збільшити циркуляцію лімфатичної системи. Доклавши трохи зусиль, старанно появи целюліту може бути зменшена.