отримати найкращі результати при забарвленні ваших власних волосся

Будь-хто, хто хоче професійно колір волосся для життя повинен знати секрети фарбування волосся. Перше, що потрібно знати, що всі квіти приходять тільки від змішування трьох основних кольорів разом. Основні кольори, як ви дізналися в школі, червоний, жовтий і синій. Інші кольори ми знайомі з створюються шляхом об’єднання цих квітів у різних пропорціях. Ви можете переконатися в цьому, подивившись на колір колеса.

Ви повинні розуміти, що основні кольори і що відбувається, коли ви змішуєте їх, тому що це може допомогти вам з забарвленням волосся. Наприклад, ви повинні знати, що клієнт з жовті тони в її волоссі не повинно мати колір з синьою базою надіти або вона може мати невелике зелений відтінок її недавно фарбованого волосся.

Різні забарвлення волосся продукти доступні всі різні, і колористів повинні розуміти їх характеристики. Час розробки продуктів для фарбування волосся, який є, як довго він приймає для кольору, щоб потрапити у волосся, різні для всіх продуктів. Усі квіти потребують різних розвиваються часи для того щоб результати були правильними. Червоний потребує найменш розвинених час і помаранчевий, жовтий, фіолетовий, синій, зелений і потрібно більше часу в такому порядку.

Відтінок поєднання кольорів. Якщо час розробки не є правильним, відтінок на волоссі буде нерівномірним. Там дійсно не багато занепокоєння з приводу кольору волосся перебування на занадто довго, тому що після певного моменту, колір не збирається продовжувати розвивати більше.

Фарбування волосся також залежить від наполегливості різних кольорів, які, як добре вони дотримуються і залишитися на вашому волоссі. Кольори в порядку від самого сильного до самого слабкого завзятість є зелений / пурпурний, жовтий / синій і помаранчевий / червоний. Це в значній мірі противагу порядку часу розвитку. Стан волосся ви забарвлення буде впливати на завзятість, з жорстким волоссям не поглинає кольору, а також тонкого волосся.

Ви також повинні розуміти, тонів і відтінків, щоб домогтися успіху на забарвлення волосся. Тон є різновидом колір і відтінок відноситься до інтенсивності кольору. Досвідчені колористів знаємо, що хімічні речовини в продуктах фарбування волосся є потенціал, щоб бути дуже руйнівними для волосся при неправильному використанні. Саме тому всі пов’язані з фарбування волосся повинен знати все про хімічних речовин, які знаходяться в продуктах фарбування волосся. Це означає розуміння того, що ці хімічні речовини, і те, що може статися, якщо вони не використовуються правильно.

Волосся колористів повинні розуміти, що шкали рН і як він працює. Шкала рН має відношення до кислотності або лужної природи з хімічних речовин. Нейтральної хімічної рН 7. Хімічні речовини з більш низьким рівнем рН є кислими а ті, з більш високим рН є лужними. РН волосся залежить від шкірного сала і поту, який знаходиться у волоссі. Ці причини волосся, щоб бути кислою. Більшість волосся має, рН 5. Відтінки волосся і відбілювачі використовуються в косметичних магазинах будуть лужні речовини і повинні отримати в волосся для кольору, щоб працювати. Лужної природи цих продуктів для фарбування волосся дозволяє їм відкрити волоса і проникають.