лазерне відбілювання зубів – це для мене

В даний час, багато людей розглядають отримання лазерне відбілювання зубів, інакше відомий як світло прискорене відбілювання або відбілювання потужності. Ця процедура вважається найшвидшим і ефективним способом відбілити зуби. Так ефективно, насправді, що він може відбілити зуби до 10 відтінків вгору. Крім того, результати, які ви отримаєте від лазерного відбілювання зубів довше, ніж ті, що ви отримаєте форму інші методи відбілювання зубів. Недоліком цієї процедури є те, що його ціна може бути дуже крутий. Він може працювати вам до $ 500 до $ 1000, залежно від стоматолога.
Ця процедура починається з регулярного чищення зубів для видалення зубного нальоту та інших забруднень. Цей перший крок дуже важливий, тому що після нальоту може утруднити процес відбілювання зубів. Ви не будете отримувати максимальні результати, якщо ви не починаєте з вашим зуби чистити.
Потім, стоматолог ставить бар’єр між зубами і ваші губи і ясна, так що лазерний світло не горить м’яких тканин. Після цього спеціальний склад гелю, що містить високу концентрацію відбілюючого агента, такого як перекис водню, поширюється на зубах. Після цього гель повністю і рівномірно охоплюють всі поверхні зубів, стоматолог тепер застосувати потужний лазерний промінь.
Світло може виходити від будь плазмової дуги, LED, або галогенними лампами. Більшість стоматологів воліють галогенні лампи, тому що воно дає з найбезпечнішим і найоптимальнішим світло. Синьої частини спектра світла вважається найбільш ефективним при відбілюванні зубів. Крім того, встановлено, що менш шкідливими для навколишнього внутрішнє ядро ​​зуба. Якщо інтенсивність світла нижче, ніж зазвичай, він не буде проникати досить глибоко, і Ви не будете отримувати достатньо хороші результати. З іншого боку, якщо світло має більш високу інтенсивність, це може призвести до пошкодження ясен і інших тканин порожнини рота. Ось чому так важливо, що процедура була ретельно зроблена кваліфікованим і досвідченим стоматологічних експерт.
Геля піддається впливу лазерного світла близько 6-15 хвилин, залежно від ступеня фарбування або знебарвлення. Світлом активує окислювачем в гелі, при цьому процес відбілювання прискорюється. Результати можуть тривати до одного року. Однак, ви повинні бути пильними про те, що ви їсте і п’єте. Кава чи чай і тютюн може призвести до того, щоб стати зуби забарвлених знову. Деякі люди з дуже знебарвленого зубів може знадобитися більше однієї сесії лазерне відбілювання. Стоматолог бути тим, щоб визначити, якщо вам потрібна додаткова сесія чи ні. Він буде брати до уваги стан ваших зубів і ясен і подивитися, якщо вони досить здорові.
Лазерне відбілювання зубів є дуже дорогою процедурою, і, хоча його результати останнього протягом тривалого часу, вони не є постійними. Крім того, ви можете відчувати деяку ступінь чутливості зубів після процедури, але це тільки тимчасово і вже не буде протягом декількох днів. Якщо ви готові витратити ціле стан, і ця процедура і готові до можливих побічних ефектів, а потім піти на це!