зволожувачі і косметика може бути гіршим забруднювачем вашої шкіри

Якщо злий геній хотів завдати шкоди шкірі жінок, він не зміг би розробити більш ефективним інструментом, ніж косметика. Потираючи більше масла в шкіру найгірше, що акне страдалец може зробити.

Деякі косметичні інгредієнти, настільки сильні, що вони можуть призвести до форма акне, навіть у жінок, які ведуть не інакше як генетично схильної до акне. Справді, один з кожних трьох жінок може розраховувати на постраждалих від стану дерматологи нині називають акне Косметика. Це не маленька проблема. Прищі Cosmetica можуть впливати на 30 мільйонів жінок у цій країні. Хоча ніхто в індустрії краси не мали наміру навмисне зіпсувати колір обличчя мільйонів жінок, це відбувається. Що спочатку починалася як випадково народився з невігластва продовжується і сьогодні в ім’я комерційної доцільності.

хто отримує косметичні прищі?

Будь-яка жінка, яка є генетично схильної до акне або страждали акне в підлітковому віці – навіть якщо тільки легка форма – майже напевно, будуть порушені комедонов інгредієнти в косметиці (комедонов відноситься до здатності речовини проникати вниз в пори і викликати утворенню комедонов). Крім того, багато жінок, які інакше ніколи не є прищі буквально віддаючи себе з акне комедонов макіяжу та догляду за шкірою вони втирання в шкіру. Молоді жінки в “природних” акне віку, швидше за все, болісно реагувати на комедонов інгредієнтів. Таким чином, підлітки та жінки в їх двадцятих є найбільш сприйнятливими до косметичних акне.

Косметичні акне проявляється як досить численні, злегка підвищеної невеликі вугри, що з’являються на щоках і підборідді, а іноді і в лоб. Періодично деякі з них перетворюються на білі вугрі запалені прищі.

Жінки з косметичним акне часто загрузнути в порочне коло. Тому що це може зайняти до шести місяців, перш ніж косметичні акне розвивається від конкретного продукту, вона навряд чи підключити її макіяж використання з акне. Чим більше вона спалахує, тим більше макіяжу вона використовує, щоб приховати це, що призводить до більш і більш плям порука. Проблема спіралей. Вже глибоко прагне косметичного застосування, вона може спробувати один косметичний рішення за іншим, кожен з яких більш дорогими, ніж останній – і все це тільки погіршує ситуацію. Тисячі жінок ходити з легко запобігти акне косметичних тих пір, як десять-п’ятнадцять років, ніколи не знаючи, що є причиною їх постійними проблемами шкіри.

Як же акне, викликаючи інгредієнти потрапляють в косметиці?
Косметичних хіміків історично намагалися імітувати шкірного сала, власний видобуток поверхні шкіри, для того, щоб отримати деякі з його передбачуваних вигод – “на себе”, тому що немає ніякої реальної користі шкірного сала. Твердження, що шкірного сала (або масла ~ необхідно для зволоження шкіри вводить в оману. Дітям не виробляють шкірне сало, але насолодитися вологим шкіри. Кожне сало навіть не запобігти зморшки. Зморшок і старіння шкіри є відображенням накопиченого пошкодження сонця і спадковою.

Передбачуваних вигод – “на себе”, тому що немає ніякої реальної користі шкірного сала. Твердження, що шкірного сала (або масла) необхідна для зволоження шкіри вводить в оману. Діти не виробляють шкірне сало, але насолодитися вологим шкіри. Шкірне сало навіть не запобігти зморшки. Зморшок і старіння шкіри є відображенням накопиченого пошкодження сонця і спадкове програмування “. Незалежно від своєї первісної мети, різні компоненти шкірного сала в хімічній, такі як віск ефірів і жирних кислот, що викликають занепокоєння. Проте багато косметичні засоби містять ці ж дуже дратує жирні кислоти, такі як стеаринова кислота. Гірше того, багато косметичні засоби містять хімічні похідні цих жирних кислот, такі як ізопропілміристат або бутил стеарат, які є навіть більш потужним, ніж їх батьківський жирних кислот.

Ви не повинні розуміти ці хімічні назви або знаєте, як вимовляється їх, щоб отримати їх з вашого життя. Все, що вам потрібно зробити, це взяти список разом з вами в аптеку і перевірити етикетки інгредієнт. Краще всього придбати всі натуральні продукти, коли можна бути впевненим, що ви не забруднювати шкіру. Крім того, можна отримати продукти, які були створені без консервантів, які забруднюють шкіру, а також. Знову ж таки, переконайтеся, що читати етикетки.