зведення до мінімуму впливу лазерного видалення волосся на шкірі

Переваги лазерної епіляції, як ефективний спосіб позбавити людей від збентеження непривабливих волосся на тілі були широкого розголосу. Тисячі людей вже пройшли процедуру, і ще тисячі розслідування його як спосіб видалення небажаного волосся на тілі.

Лазери, орієнтовані на клітини волосяних фолікулів, не заподіявши шкоди жодному довколишні тканини. Короткі імпульсних лазерів буде нагрівати клітини-мішені менше довгих імпульсів, і, менш імовірно, щоб викликати термічно індукованих рубців шкіри, одним з можливих наслідків лазерної епіляції на шкірі. Є також лазери управляється автоматичного сканування, які обмежують діапазон імпульсів на правильний областях.

Мета полягає в тому, щоб знищити клітини-мішені, уникаючи при цьому шкоди навколишньому тканини. Короткі імпульси зменшити кількість, що пошкоджені клітини нагріваються, тим самим знижуючи термічне пошкодження, яке може призвести до утворення шрамів. Автоматизована сканери спрямовані на зниження ймовірності перекриття лікування областях.

можливі наслідки

Але тих, хто вважає лазерна епіляція також повинні виховати себе, про вплив лазерної епіляції на шкірі. Знаючи про вплив лазерної епіляції на шкірі допоможе вам вирішити, якщо процедура підходить для вас. І одним з найбільш значущих ефектів лазерної епіляції на шкірі, що гіперпігментація.

Лазерна епіляція може викликати тимчасове збільшення шкіри затемнення пігменти, особливо в тих, які природно Темні кольори особи або засмага часто. Але потемніння може бути освітлений легко з відбілювання шкіри продукти.

Ще одна з тимчасових ефектів лазерної епіляції на шкірі, яке знову відбувається в тих з темними комбінацій, є гіпопігментація або блискавки. Гіпопігментація результатів через більш високу лазерне опромінення використовується для лікування людей з темною шкірою.

Якщо лазерна епіляція пацієнт занадто сильно під час лікування лазерної, він чи вона можуть виникнути почервоніння шкіри, ступінь перетримки та термічні пошкодження буде визначати тривалість часу, почервоніння триває. Але почервоніння рідко відбувається через охолоджувальних пристроїв тепер доступні, і відповідну підготовку Витримка фахівців лазерної епіляції.

Одним з найбільш серйозних наслідків лазерної епіляції на шкірі бульбашок. Бульбашки найчастіше зустрічається у пацієнтів з темною шкірою, яка вимагає більш високого лазерної дії. Щоб запобігти утворенню бульбашок ці пацієнти повинні мати свої оброблених тканин шкіри охолоджується з наконечником холод контакт. Бульбашок, завдяки різним новим методам охолодження, майже не існує.

Рідше ефекту лазерної епіляції на шкірі кірки викликано рубін або олександрит лазерів, які працюють з довгими імпульсами, які можуть викликати перетримки. Але всі ефекти лазерної епіляції на шкірі відбуваються нечасто, а коли зроблено належним чином підготовлених фахівців з належним обладнанням, воно є безпечним і успішним методом для позбавлення людей від непривабливих волосся.