ваша напружена робота дає вам зморшок

Ви є жертвою стресу? Якщо ви виявили, постійно побиття терміни, сперечаючись з Ваших колег або начальника, чекаючи, що довго через просування по службі, або штовхати себе до межі і почуття згорів, ви страждаєте від пов’язаних з роботою стрес – одна з провідних проблем зі здоров’ям у Сьогодні миру.

Люди, які постійно піддаються впливу стресу під час роботи, як правило, ворожі і мають високий ризик захворювання, відповідно до медичних дослідниками. Вони також старіють швидше і мають більше зморшок!

“Напруженістю, на робочому місці є важливим чинником серцево-судинних захворювань. Що дійсно робить роботу важко на тіло, а також розум є поєднання високих психологічних вимог, таких як тиск, щоб укластися в терміни, і низький рівень контролю за роботою обставин – те, що дослідники називають рішення широти “, пояснює д-р Редфорд В. Вільямс з Університету Дьюка Медичного центру в “розум / тіло медицині”.

Загальнонаціонального дослідження 600 повний робочий день американські робітники, зроблені Національної північно-західної компанії зі страхування життя виявила, що багато працівників страждають від стресу на роботі. З 600 респондентів, 46 відсотків сказали, що вони знайшли роботу дуже або надзвичайно напружений.

Сімдесят два відсотки скаржилися, пов’язаних зі стресом фізичного або психічного стану. Вони включають в себе втому, гнів або неспокій, м’язові болі, головний біль, безсоння, респіраторні захворювання, виразки, депресії і гіпертонії.

Якщо ви не можете змінити своє напружена робота, бути реалістами про це. Не чекайте, щоб отримати владу, гроші і славу в один день. Візьміть під свій контроль розкладу та завдань при ретельному плануванні і терміни. Перш за все, буде потрібно час, щоб розслабитися. Іноді прогулянку в парку, хороший фільм або посміятися з друзями може багато чого зробити, щоб зняти стрес.

Для боротьби зі зморшками, викликаних стресом, використовуйте Dermaxin. Цей натуральний крем є потужним зморшок винищувача, який працює як косметичні ін’єкції без побічних ефектів останнього. При регулярному застосуванні Dermaxin допоможе вам відновити м’які, яскраві, і красивої шкіри.