тестери духів, які вони

Досить багато людей не зовсім розуміють, що парфумерам насправді. Дуже часто ми не передбачало, що вони низької якості аромату, що вони містять меншу кількість запах, або що вони є предмети, вже частково витрачені в магазині. Все це абсолютно неправильно.

У дійсності: вони абсолютно однакові аромати ви б купити в магазині – на набагато меншу ціну. Вони не роблять ні відрізняються за якістю, ні в кількості від придбаного в магазині товару. Вони відрізняються, проте, в тому, як вони упаковані.

Дуже часто вони бувають дуже просто, в основному білі, картонна коробка. Також це дуже характерно, що вони не мають фантазії шапку, як деталь куплений в магазині матиме. Виробники випускають ці пункти, щоб дати людям (продавці є основної мети), щоб дати шанс спробувати аромат за нижчою ціною. Незвичайні упаковки коштує великих грошей: позбувшись від коробки з золотими літерами, атласу-Lay, а складні і дорогі шапки, духи тестери можуть бути вироблені на набагато більш низькою ціною.

Отже, вони є ідеальним способом заощадити багато грошей. Якщо ви знаєте, що аромат вам подобається і не піклуються про упакування ви повинні обов’язково спробувати, щоб дізнатися, чи є продавець продажу парфумерам вашого аромату.