догляд за шкірою обличчя Засоби від 5 поширених захворювань шкіри

З гладкою, ідеальною шкірою і є кінцевою метою для багатьох людей, але мало хто насправді. Якщо у вас є пошкодження сонцем, забиті пори, або чітко тільки старіє, ваше обличчя може бути усіяний недосконалості. Чи не Проте, є багато особи засоби по догляду за шкірою, незалежно від вашої недуги.

Багато жінок виявляють ознаки старіння, навіть коли вони ще зовсім молодий. Загальні питання зморшки, в’ялість шкіри, а пігментні плями, щоб назвати декілька. Вони зазвичай тільки гірше, як ви стаєте старше, якщо ви дозволите природі йти своєю чергою, але є багато виправлень для цих захворювань.

Зморшки крем популярним, щоб зменшити поява тонких ліній. Якщо це лікування не працює для вас, або ви віддаєте перевагу більш вражаючим результатами, ботокс або ін’єкції колагену може бути шлях. Вони в буквальному сенсі не дозволяє ваше обличчя, щоб зморшки, що позбавляє від необхідності турбуватися про тонких ліній.

Прищі в основному проблема для молодих людей, хоча ви можете все ще є деякі з віком. Якщо актуальні мазі можна купити без рецепта не працює для вас, відвідати дерматолога, відпускаються за рецептом лікування, як перекис бензоїлу і саліцилова кислоти.

Деякі люди до сих пір не відповідають на цей вид догляду за шкірою обличчя, тому вони повинні приймати усні ретиноидов, і, можливо, пізно доведеться хімічного пілінгу для видалення вугрів.

Якщо ви думаєте, у вас є прищі за тридцять, ви могли б насправді, розацеа, яка викликає ваше обличчя, щоб постійно бути червоним і наповнений прищі. Це часто є причиною сонці або бактеріальної інфекції. Це можна лікувати за допомогою антибіотиків і мазі, фотодинамічна терапія або в крайніх випадках, щоб зменшити почервоніння.

Ви можете спробувати, щоб покрити Undereye колах з косметикою, але усунення їх взагалі рекомендується. Ви можете застосовувати креми, що містять ромашку і вітамін Е. Хірургічне засоби включають хімічні пілінги і ін’єкції колагену, щоб позбутися від Undereye круги, які посилюються браком сну, дії сонця і будь-яких умовах, таких як алергії, які впливають на очі.

Якщо у вас є одна або декілька бородавок на обличчі, ви, ймовірно, прагнуть позбутися від них. Ви можете ризикнути видаляючи їх на дому з використанням непарної пропозиції, як клейка стрічка, бананової шкірки, або просто зрізати їх.

Однак такі процедури, як правило, небезпечні, і ви краще купувати комплект, який дозволяє заморозити бородавку, або навіть відвідати дерматолога, щоб спалити його за допомогою лазера.

Більшість з цих умов можуть бути запобігти за допомогою правильного догляду за шкірою обличчя. Однак, знаючи більше про ваше питанні може призвести до пізнання доступно лікування. Потім ви можете вирішити, чи вважати це на свій розсуд або отримати професійну допомогу.