Чи вивчали Ви небезпеки, пов’язані з надмірним засмаги

Багато людей засмага тільки для чудового бронзового виглядати і продовжувати процес з дуже мало знань про squired небезпек.

Ну, неправильного засмаги під сонцем або всередині Таннер може бути шкідливим більшою мірою. Поголовне захоплення засмаги серед підлітків є аа викликає занепокоєння. Вони засмага їх тіла без будь-яких норм безпеки і землі в проблемах в дуже молодому віці.

Шкідливий вплив сонячної засмаги під керівництвом людей дотримуються критий соляріїв в салонах або будинку. Але солярій теж не говорять про повну безпеку. Вони теж можуть завдати шкоди вашому тілу, як сонце, загар і може бути більш шкідливим. Так, дубильні всередині Таннер не так безпечні, як ви могли б припустити. Обидва мають свої частки Pro за і проти. Давайте коротко розглянемо їх.

Шкідливі наслідки засмаги:

1) Занадто багато перебування на сонці буде спалювати шкіру або може призвести до висипки.

2) Сонце виробляє шкідливий UVA, UVB, UVC і промені яких перші два проникають у шкіру. UVB промені, якщо проникає у великих кількостях буде зруйнувати імунну систему і кров клітини вашого тіла.

3) Іноді ускладнення можуть привести до раку шкіри багато видів яких Меланома є найбільш поширеним.

4) Недавнє дослідження показало, що занадто багато перебування на сонці також впливає на видільної системи шкіри.

Шкідливий вплив засмаги в солярії:

1) Перше і головне шкода солярію може створити виробляє вікових плям. Лампи, які виробляють UVA промені не так близько до вашого тіла, що сила випромінювання володіють дуже сильним, і вони можуть створити зморшки, висипу і сонячних опіків.

2) лампи засмаги кабін виробляють дуже низька кількість UVB променів, таким чином, вітамін D синтезу відбувається в дуже низькій кількості, і це проблема.

3) базальна карцинома, меланома і плоскоклітинний рак є три типи раку шкіри і надмірного лежать в солярії може викликати ці. Це в основному за рахунок швидкості випромінювання, що випускається вогнями. Було виявлено, що інтенсивність променів лампи на 35-40% більше, ніж НД

4) придушення імунної системи, косметичних та лікарських фотоядер чутливість і пошкодження рогівки деякі з інших проблем індукованих соляріями.

Таким чином, не використовують солярії без розбору. Я не раджу вам залишити його, але прошу вас бути обережними в засмагу, так що ви не в кінцевому підсумку фіаско. Візьміть професійні поради, перш ніж загар загар від деяких експертом в цій області або звернутися за консультацією до дерматолога.