інформацію про здоров’я очей і лікування захворювань очей

Без зору ми позбавлені можливості виконувати багато видів діяльності. Читання і водіння неможливо, поки функціонування в цілому стає набагато складніше. Для підтримки здоров’я ваших очей ви повинні розуміти, трохи про те, як вони функціонують. Догляд за очима лабораторії точка ком надає інформацію про очі, очні хвороби, і методи лікування очних хвороб.

Очі дивовижна структура

Око можна порівняти з робочою камерою в комплекті з затвором, лінз і фокусування механізмів. Учень управляє кількістю світла, який дозволить у сітківці. Учень має можливість відкривати і закривати, як затвор. Світло, який впустив відправляє і Перевернене зображення на сітківці, який переосмислив мозком як правою стороною вгору. По суті сітківки можна порівняти з плівка, на якій зображення зареєстровано.

Анатомічної структури ока є дуже складним. Деякі з компонентів очей утримувати рідини, такі як кров і сльози, які допомагають живити і змащувати тканини ока. М’язи очі допомогти райдужної оболонки і зіниці для переміщення і фокусування. Повіки і епітелії рогівки допомогти захистити очі від травм. Є також датчики в очі, які посилають інформацію в мозок, щоб вказати, як відчуття болю.

Проблеми з очима

Найкращі ліки від сліпоти є профілактика. Частиною здорового режиму догляду за очима є регулярно відвідувати очного лікаря, щоб мати ваші очі, перевіряються на загальних проблем. Регулярна перевірка зору може допомогти визначити, якщо ваш висновок потребує виправлення або виявити причину будь-якої проблеми із зором. З раннього виявлення багатьох захворювань очей, в тому числі вікові проблеми із зором можна лікувати і запобігти.

Це дуже характерно для людей, щоб страждати від рефракції ока. Вони просто відомі, як далекозорість або короткозорість. Далекоглядні люди не можуть бачити і близько короткозорих осіб не може бачити далеко.

Підпалу, що короткозорий людина не може бачити об’єкти далеко тому, що лінзи в око фокусується тільки на різкості зображення на передній частині сітківки, замість нього. Це бачення проблеми легко виправляється шляхом розміщення увігнуту лінзу перед оком. І навпаки, якщо людина довго помічені вони не можуть бачити об’єкти з близької відстані. Це тому, що кришталик ока можуть зосередитися тільки на саме чітке зображення за сітківкою, а не на ньому. Це коригується шляхом розміщення опуклою лінзи в передній частині очі.

Далекозорість або короткозорість є загальною, але є і набагато більш складні порушення рефракції, такі як астигматизм. Очі може бути також страждають від захворювань, таких як кон’юнктивіт (рожевий очей), блефарит, алергії діабетичної ретинопатії та інших умов. Катаракта і глаукома широко поширені в усьому світі.

Лікування очних проблемах

Дуже важливо, щоб ці типи захворювань і візуальні помилки лікуватися. У цьому ресурсі догляду за очима ви знайдете необхідну інформацію, щоб краще піклуватися про ваших очах в тому числі статті про контактні лінзи, інтраокулярних лінз, лазерної хірургії, рогівки перебудови, інтраокулярних лінз і ортокератологіі Цей веб-сайт включає в себе докладний розділ, присвячений допомогою лазера бачення виправлення процедур, які включають використання досконаліших ексимерних лазерів. Вони включають в себе такі процедури, як кератопластика, ФРК (PRK), ЛАСЕК очної хірургії та хірургії ока Lasik.

Хочеться сподіватися, що ця інформація допоможе вам краще піклуватися про вашу очима так що ви можете зберегти ваш зір до кінця вашого життя.