як уникнути лінії сміху та інших зморшок

Ви, ймовірно, вважав за краще б лінії сміху, ніж зморшки, викликані хмурився, хмурився або жмуритися. Але, якщо ви схожі на більшість людей, ви воліли б не мати зморшок, взагалі, якби це було можливо. Гарна новина полягає в … цілком може бути.

Ми дізнаємося все більше і більше про те, як запобігти або затримати внутрішній і зовнішні ознаки старіння. Дослідники вважають, що багато з захворювань, які, здається, супроводжує процес старіння насправді запобігти.

У кінцевому рахунку, вони в основному викликано поганою споживання поживних речовин протягом усього життя людини. Їжа може або зробити вас здоровіше або змусить вас бути в поганому здоров’я і зморшки. Таким чином, ви можете вибрати, щоб бути здоровою і молодий вигляд. Ви просто повинні хотіти.

Ледачі люди звинувачувати в усьому генетику і говорити, що життя занадто коротке, щоб бути надмірно стурбовані тим, що ви їсте. Але, якщо вони хочуть жити більш довгого і здорового життя, вони можуть боротися генетики.

Багато дослідників вважають, що багато спадкові умови тільки частково викликано генетики. Вони також можуть бути викликані сім’ю звички. Харчові переваги і спосіб життя, наприклад, як правило, передаються від одного покоління до іншого.

Отже, як же можна запобігти лінії сміху? Деякі жінки просто ходити з байдужим виразом обличчя, у зв’язку з теорією, що зморшки викликані звичні вирази обличчя. Інші теорії більше сенсу.

Волокон колагену і еластину в глибоких шарах шкіри дозволить їй “огризнутися” при розтягуванні. Вважалося, що еластичні волокна просто зношуються, так, що б гумку. Але, насправді, пружні волокна безперервно замінені протягом усього життя людини.

Процес заміни сповільнюється з віком, і це одна з причин того, що ви можете почати бачити лінії сміху. Це не зупиняє в цілому, однак, і можна підтримувати і стимулювати вироблення нових волокон колагену.

Найбільш ефективний підхід для лікування цієї проблеми старіння шкіри зсередини і зовні всередину Іншими словами, правильно харчуватися, приймати вітаміни хороші і використовувати гарне, висока якість продукції по догляду за шкірою.

Інгредієнтів, щоб шукати в ваших кремів і лосьйонів є поживними речовинами. Деякі поживні речовини, такі як коензим Q10, може всмоктуватися в шари шкіри, щоб боротися з вільними радикалами, причиною клітинного старіння.

Інші живильні речовини, такі, як певні види розсмоктуються білка, як було показано, стимулюють вироблення нових волокон колагену і еластину. Якщо ви хочете, щоб запобігти або позбавитися від лінії сміху, пам’ятайте, що поживні речовини є ключами, всередині і зовні.