як звернути назад ознаки старіння навколо очей

Більшість жінок показувати свій вік навколо очей. Насправді, наші очі це місце, де перші ознаки старіння з’являються. Це тому, що шкіра навколо цієї області є тонким. Він має меншу кількість сальних залоз, що робить зморшки навколо цієї області більш очевидним. Крім того, м’язи тут постійно рухатися, який викликає тонких ліній і зморшок з плином часу. Загальні проблеми, пов’язані зі старінням навколо очей включають зморшки, круги і набряклість. Якщо ви намагаєтеся знайти способи запобігти, сповільнити або повернути назад ознаки старіння навколо очей, я сподіваюся, що ця стаття допоможе.

Зморшки навколо очей: використовувати омолоджувальні крем для очей сформульовані з антиоксидантами, щоб допомогти боротися з вільними радикалами, які сприяють тонких ліній і зморшок. Не забудьте вибрати продукти, які не мають тяжкі інгредієнти, які можуть викликати роздратування.

Кола навколо очей: Серед інших факторів, таких, як генетика і спосіб життя, старіння відіграє велику роль у формуванні темних кіл навколо очей. Оскільки ми старіємо, кровообіг не так ефективно, як це було раніше, в результаті чого блокада навколо очей і в свою чергу, робить їх більш темними.

Щоб подолати цю проблему, використовуйте очей креми, які допомагають підвищити вироблення колагену для ущільнення шкіри і зробити менш помітними круги. Крім того регулярно здійснювати для полегшення кровообігу.

Набряклість: Мішки під очима, як правило, викликані накопиченням води під або навколо очей. Почасти це викликано старінням, коли жири під очі починають злипатися.

Для поліпшення цієї проблеми, спробуйте використовувати гелі, які очей не затримувати вологу так, як крем для очей. Крім того, використовуйте продукти, які багаті антиоксидантами. Наприклад, екстракт зеленого чаю є сильним антиоксидантом, який заспокоює і корисно для опухлих очей.

Розслідуванню Ботокс: У той час як ін’єкції ботокса стала однією з популярних процедур в світі для боротьби ознак старіння, багато жінок все ще не наважуються про цю косметичної процедури. Хоча я не стверджую, що ви намагаєтеся ботокс, немає ніякої шкоди, щоб дізнатися більше про те, як вона працює.

Ботокс вводиться в м’яз, щоб додати об’єм і повніти зморшок. Він блокує нервові сигнали, які контракт м’язи. Паралізованих м’язів викликає зморшки, щоб згладити або «зникнути». В даний час ботокс лише затверджені FDA для лікування лінії похмурого погляду.

Процедура займає кілька хвилин, і більшість пацієнтів можуть побачити результати на тиждень. Так як зморшки можуть знову з’явитися, пацієнтам доведеться повернутися для майбутнього лікування для підтримки результату. Вартість Botox становить від $ 350 до $ 425 в залежності від регіону.

Якщо ви нахиляєтеся до використання актуальних омолоджуючий крем для очей, щоб допомогти вам повернути час назад, природно на ваших очах, переконайтеся, що ви вибираєте безпечний і натуральний продукт з ефективними інгредієнтами. Нарешті, в той час як ми повинні дбати про нашу шкірі, щоб вона виглядала молодою та здоровою, важливо також взяти процес старіння. Ставленням прийняття вже додати сяйво вашому обличчю!