знайти окуляри, які будуть лестити вашої форми особи

Ми всі хочемо дивитися в наших силах, але з такою кількістю варіантів, коли справа доходить до окулярів намагався на пару за парою може отримати Дурманний. Однак, якщо ви знаєте, що стилі б комплімент вашої форми обличчя ви можете заощадити багато часу і більше пощастить знайти потрібне парою, яка допомагає лестити вашої особливості.

визначенні вашої форми особи

Перше важливо визначити форму вашого обличчя, є кілька способів, ви можете зробити це. Для більшості людей самий простий спосіб це просто потягніть волосся назад, якщо вам потрібно, і дивитися в дзеркало. Подивіться уважно на лінії росту волосся, лінію щелепи і щоки. Яку форму ви бачите?

Іншим способом можна визначити форму вашого обличчя або сфотографувати або знайти існуючу картину, яка має чіткий знімок вашого обличчя і намітити форми.

навколо

Круглі особи аналогічно пропорції по довжині і ширині з круглою лінією щелепи і м’яких кривих. Уникайте маленьких круглих кадрів. Замість того, щоб шукати рамки, які сидять вище, щоб створити вигляд довше, стрункішою форми. Рамки, які трохи більш незграбний також може допомогти збалансувати м’які риси обличчя і додати визначення. Кадри, які зводяться в квадрат з прямими лініями на верхній дуже популярні прямо зараз, і вони можуть забезпечити хороший комплімент для круглого обличчя.

овальний

Овальні обличчя довше і тонше з підборіддям, який трохи більше вузький лоб, але з загальною збалансованою функції і округлі лінії щелепи. Ця форма може носити більш широке коло кадри більш легко, але все ще існують певні стилі, які можуть працювати краще. Шукайте Більш широкі рамки з сильними лініями на вершині, щоб зробити ваше обличчя буде виглядати більш широкі і короткі. Ви можете поекспериментувати з більш сміливі форми або очі кішки кадрів стилі.

серце

Серце форми особи довше, ніж завширшки, з широким чолом, більш вираженими вилицями і вузькою лінією щелепи – трохи як перевернутий трикутник. Люди з цією формою обличчя слід уникати виділення самої широкої частини особи з сильною верхньої лінії або декоративних рамок. Замість того, щоб вибрати овальні або круглі рами з низьким храми і згинається вгору.

площа

Квадратними гранями, як правило, рівній пропорції по довжині і ширині з квадратом підборіддя, сильна лінія щелепи і широким чолом. Шукайте овальної або круглої кадри, які мають криві вгору, щоб пом’якшити лінію щелепи і створюють більше особою. Полуобрамленние лінзи і очі кішки стилів, допоможе лестити функції для людей з квадратними гранями.

Пошук відповідного пару окулярів може мати велике значення в тому, як ви виглядаєте і як ви ставитеся до себе. Знаючи, що стилі можуть комплімент вашої функції можуть допомогти вам поглянути на нові стилі ви можливо, не вважається.