Ні Ботокс для малазійських мусульман

Це фінал: Малайзії мусульмани повинні навчитися жити зі своїми зморшками після Національна рада фетв, найвищий ісламської влади, виніс рішення проти використання ботокса.

Оголошення популярних для видалення зморшок, як “харам” або незаконного, рада заявила, ботокс не можуть бути використані в косметичних цілях на тлі побоювань, що воно містить заборонених речовин, в тому числі отриманих від свиней.

Для мусульманських малайці, вживання в їжу свинини або вступу в контакт зі свинями строго заборонено, навіть більше, ніж вживання алкоголю або перелюб.

“Ісламський закон забороняє мусульманським від вживання алкоголю, їжі або пиття крові та її побічних продуктів, і їсти м’ясо м’ясоїдних або всеїдних, таких як свинина, мавпи, собаки і кішки (рибоядних тварин, однак, не вважаються м’ясоїдними ). Крабове м’ясо також вважається забороненим деякі, але більшість мусульман розглядати всі молюски (у тому числі краби, омари, креветки, раки, і всі неотруйні молюски) бути «халяль» чи законним “, сказав редакторів Вікіпедії.

Рада також висловив стурбованість з приводу поширення підробленого ботокса продукти на ринку, тому вони не могли дозволити його використання.

Голова Ради професор Датук Шукор Гусін розповів The Times New Straits, найбільша газета в Малайзії, що рішення про заборону ботокс був досягнутий після шести місяців обговорень, в якому вони вивчали звіти за кордону і фетв в країнах Близького Сходу, і консультації з місцевими лікарями.

Дивно, але рада дозволив ботокс, щоб бути використані для лікування дитячого церебрального паралічу, м’язових спазмах, мігрені і якщо немає ніяких інших альтернативних методів лікування для цих умов.

“Близько 60 відсотків з 26 мільйонів населення Малайзії є мусульманами, але лікарі цитує газета тільки між 10 відсотками і третина їх клієнтами є мусульманськими. Кожен Лазерне лікування в Малайзії коштує до 700 рінггіт (£ 105), “відповідно до Guardian Unlimited.

У той час як рішення Ради не є юридично обов’язковим, мусульмани, які не випливають правлячої, як кажуть, роблять гріх. Спостерігачі, однак, сказав, що не зупинить багатих мусульман звертатися Ботокс лікування за кордоном.

Враховуючи багато переваги ботокса, мусульмани впевнені, пропустити багато від невикористання цього препарату. Тим не менш, є й інші більш безпечні альтернативи цієї дорогої і ризикованої зморшок боєць. Один популярний продукт Rejuvinol AM / PM Ботокс Альтернативні Вікові Всупереч системи. Ця потужна система поєднує в собі поживні ефекти Rejuvinol зволожуючим вранці і розслабляючий м’язи Rejuvox нічний крем, щоб дати вам здорової й значно молодшою ​​шкірою.