Більш детальна інформація про GHD IV Salon Styler

Ідеально підходить для приручення навіть найсміливіші гривою, GHD IV Salon Styler ковзає по волоссю швидко і легко, що дозволяє витрачати менше часу і стилю більше часу, дивлячись казкові. Поставляється з широким 1,8-дюймовий керамічні пластини.

Модель: IV Salon Styler (також відомої як MK 4 Salon Styler)
Напруга: 110 В і подвійного 220/240В (використання в різних країнах)
Гарантія: 2 роки ремонт manaufacturer або замінити його
Використання: Дуже довгі, товсті, грубі або кучеряве волосся
Рекомендована роздрібна ціна: £ 119 (без урахування доставки)

GHD IV стайлер розміри продукту:

керамічних пластин: ширина 50 мм (2 дюйми) завдовжки 90 мм (3,5 дюйма)
Залізо: ширина 42 мм (2 дюйми) в найширшому місці Довжина: 260 мм (10 дюймів)

Salon Styler GHD

Спеціально розроблений для дуже довгі, товсті, грубі або кучеряве волосся, GHD IV Salon Styler також ідеально підходить для укладання афро-Carribean волосся. GHD IV Salon Styler має більш широкі пластини (40 мм), ніж GHD IV Styler (25 мм) або GHD IV Міні Styler (13 мм). Це дозволяє йому стилі великі розділи волосся швидко і без зусиль.

Як і з GHD IV Styler, GHD IV Styler салон оснащена новими та поліпшеними мікропроцесор, який дозволяє керамічних пластин на GHD IV Styler, щоб нагріти швидко і утримувати навіть тепла по всьому процес укладання.

GHD IV Salon Styler також оснащений наступними ключовими особливостями:

• Безпечне відключення. Ваш GHD IV Styler буде автоматично вимкнеться через 30 хвилин, зводячи до мінімуму ризик пошкодження, якщо ви забули вимкнути їх вранці …
• Два напруги. Використовуйте свій випрямляч волосся в Європі, Австралії та навіть у США. Або, можливо, просто у вашій спальні.
• Тремтіння захисту. Якщо ви випадково залишити свій GHD IV Styler в холодне місце, мікропроцесор не почне нагріву пластин до температури пристрою досить висока, щоб уникнути шкоди, викликані конденсацією, які могли утворитися всередині вашого GHD IV Styler.
• GHD IV Salon Styler поставляється в комплекті з DVD демонстрації з функцій GHD Styler і вчить, як випрямити, завити і укладати волосся, як ваш перукар робить!

ВПС Гарантія 24 місяці

Купівля будь-який з веб-сайтів, які ми перерахували вище гарантує Вам додаткову частину розуму, бо всі праски поставляються нашою GHD Затверджено купців партнера поставляються з всеосяжної 24 місяців “Повернути виробнику” гарантії. Це охоплює вас в тому малоймовірному випадку, що ви відчуваєте брак з вашою GHD праски.