LASIK очної хірургії для Enquirer

Lasik очної хірургії означає лазерних допомогу в кератомилез. Це насправді знижує залежність людей від їх окулярів або контактних лінз і включає в себе простий короткий хірургічної процедури на очі, використовуючи холодний промінь лазера. Вся процедура практично безболісна, займає всього кілька хвилин на кожне око і в один прекрасний день процедуру так, ви можете піти додому на наступний день.
Процедура Lasik так само просто, як наступні три простих кроки.

1. Рогівка, як кілька шарів стопки паперу. Інструменту
під назвою мікрокератом обережно ковзає по верхній дві з цих
шари створення кант, який має як шарнір.
2. Потім лікар має доступ до третього шару або строми вашого
очі. Ексимерним лазером потім змінює форму рогівки шляхом її вплив на строми.
3. Клаптик потім повторно розміщують над знову контуром строми без необхідності стібки як тканина очі пов’язує
дуже швидко і просто сам по собі.

Після цієї простий процес, ви тоді відправили додому, щоб відпочити. Ви будете почувати себе
невеликий дискомфорт, а як з вій застрягли в оці протягом приблизно 12 годин або близько того, поки цілющий процес йде повним ходом.

У середньому на один з 5 осіб не підходять для Lasik хірургії і ця
можна визначити тільки професіонал. Ті, хто не вважається придатним для Lasik може бути більше підходить для інших видів хірургічного втручання, тому важливо, щоб бути в курсі ваших варіантів.

Один з кращих частин про хірургії ока Lasik є те, що наступного дня, ваш зір покращився до точки, де ви можете принаймні, водити машину. Багато людей повідомляють про свої зір поліпшивши на 20/20 бачення!
У підсумку, ми сподіваємося, операції Lasik є повернення рогівці якнайближче до нормальної форми, як це можливо, і при цьому поліпшити ваш зір. Хоча Lasik хірургії з’являється виробляти те, що, здається, чудесних зцілень, це також можливо, що ускладнення можуть бути включені в кінцевий результат.

Для тих, хто в сорок плюс кронштейн хто вирішить спробувати Lasik хірургії, вони можуть виявити, що вони як і раніше вимагають окулярів для читання. Якщо ви думаєте про хірургії ока Lasik, ви б також порадив зробити ретельне дослідження, зібрати всі факти і отримати тверде розуміння того, що ви повинні чекати до вчинення процедури.