як уникнути сухі, потріскані ноги

Якщо ви страждаєте від товстий шар твердої, сухій шкірі на ногах або жовтий, тріщини на п’ятах ви не самотні – це дуже поширена проблема. Як правило, викликані надмірним тиском на частини ваших ніг або взуття, яку носили руб, ці типи проблем не становить небезпеки для вашого здоров’я в цілому, але вони можуть стати болючими або біль, якщо залишити без нагляду занадто довго. Вона безперечно виглядає непривабливо, хоча, який, зокрема, проблемою для жінок, які хочуть носити відкритою п’ятою взуття.

Ось кілька порад, щоб допомогти запобігти ногами стає дуже сухим, в першу чергу:

· Носіть взуття, яка підходить вам належним чином і не терти. При необхідності носити широкі установки взуття – є багато модних стилів, доступних.
· Вибрати взуття з м’якими устілками або ковзання пара м’яких устілки піни у вашій взуття.
· Прийняти ванну замість душа раз в той час або покласти виделку в той час як душа, щоб дати ногам замочування.
· Висушіть їх повністю після миття, перш ніж покласти на шкарпетки.
· Носіть шкарпетки дихаюча в натуральних волокон, таких як бавовна.
· Носіть тапочки навколо будинку, а не ходити босоніж і ніколи не ходити босоніж на вулицю.

Якщо ваші ноги вже сухими або тріщини ось, як полегшити симптоми:

· Мають довге полежати у ванні або замочити ноги в теплій воді (ви можете зробити це, поки ви дивитеся телевізор). Додайте трохи натурального масла, такі як оливкове масло або мигдальне масло в воду, щоб допомогти пом’якшити шкіру.
· Як тільки ваша тверда шкіра була пом’якшена прийшов час, щоб видалити його. Зніміть поверхню будь-якого дуже товсті, тверді частини з кукурудзою і черствим видалення / фут бритви. Хоча ці зручні інструменти розроблені так, що не може видалити занадто багато, ви все одно повинні використовувати його дбайливо і ніжно. Ніколи не користуйтеся бритвою або ножицями, як ви можете зрізати занадто багато, і завдати шкоди живої шкіри.
· Наступна використовувати ножний файл або рашпілем, щоб спилювати залишилися жорстких шкіру, концентруючись на найскладніших областях, таких як шкарпетки. Це може зайняти трохи жиру ліктя! Як тільки гірші райони пішли використовувати інструмент тонкого очищення, таких як пемза або ноги відлущуючий скраб для супер-м’які ноги.
· Потім промийте і висушіть ноги від добре і втирати в деяких зволожуючий крем. М’ята добре лосьйон для ніг, як це солодко пахнуть і охолодження. Якщо у вас є тріщини п’яти, використовувати певну бальзам п’яти і продовжують застосовувати один або два рази на день, поки п’яти не зцілилися.
· Поп пару бавовняні шкарпетки на потім, щоб зберегти цей вологу дюйма Якщо ви миєте і зволожують ноги перед сном, то носити шкарпетки на ніч для прекрасної м’якою футів на ранок!

Як зберегти ваші щасливі, здорові ноги:

Після того як ви отримали ваш ніжками в першокласному стані, не забувайте стежити першу партію рад, щоб запобігти їх від поганих знову. За допомогою пемзи щоразу, коли у вас є ванни, а потім зволожуючим допоможе запобігти занадто багато сухої шкіри від забудови.

Якщо у вас є постійні проблеми з ногами, то бажано, щоб піти і подивитися, ортопеда.