як мати гарне волосся і в ході жарких місяців погода

Використання правильних продуктів і забезпечення належного технічного обслуговування вашого волосся є життєво важливим для літнього догляду за волоссям. Як ви можете дуже добре знаю, вологість викликає frizziness до вашого волосся. Стиль за допомогою УФ захисту рекомендується після душу або плавати представити Äúshine і закінчити., AU Це забезпечує УФ фільтр, який утворює невидимий екран для захисту волосся від шкідливого сушіння впливу сонця, солі і хлору. Сонце, вітер, сіль, хлор і все різко на вашому волоссі. Тепло має ефект сушіння на вашому волоссі. Вологість волосся зменшується, і він втрачає свою м’якість. Вітер висушує волосся і збільшує статичну електрику. Сонце, промені УФ AOS послабити волосся і зів’янути колір. Сіль і хлор просто так напасти на волосся. Всі ці фактори, роблячи ваші волосся пошкоджені. Кутикулу волоса відкривається, обламує волосся і посічені кінчики з’являються. Внаслідок сухої, тьмяною і неможливе, щоб зачіска. Використання стилів за допомогою УФ Захист дозволяє волоссю висохнути з природний об’єм, але без завивають, даючи вашому фена і волоссям відпочиває. Щоб, Äúsmooth вниз кутикули,, AU правильні продукти є обов’язковими. Хорошим незмивний лікування також рекомендується.

Іноді волосся можуть бути проблеми. Якщо ви бажаєте зберегти його простим, то, Äúroughly відсторонився, AU і хвостики, Äúsloppy, AU шиньйони обидва варіанти. Досить пов’язки один чудовий варіант, забезпечуючи миттєвий стиль для дня і вечора. Звичайно, випадковий стиль Байдуже, АОТ означати послаблення на догляд за волоссям. Довше стилі виховання потрібно, починаючи з шампуні і кондиціонери, гладкою і зміцнення волосся. Хороший шампунь і кондиціонер допомагає зберегти волосся волокна потрібного рівня вологості, щоб вони виграли, АОТ висихати або набухати з вологістю і витися. Належний баланс вологи і зміцнює волосся, боротьбі поломки дозволяє більш гладку поверхню. Посічені кінчики є великою загрозою для вашого волосся. Боротьба посічених кінців з розколом захистами кінців.

Літо сезон, коли всі ми хочемо йти легше, але так як сонце буде перебільшенням те, що робиться в салоні, дотримуйтеся природні кольори. Використовуйте колір безпечний шампунь, щоб зробити вашу тіні довше.