рослинні лікарські засоби – анти грибкові лікування

Гриби живуть на всій поверхні нашого тіла. За певних умов вони викликають інфекцію, особливо в теплих і вологих областях. Симптомів і появи грибкової інфекції шкіри залежить від типу грибка, що викликає його і частини тіла порушені. Грибкові інфекції можуть вплинути не тільки на шкіру, але нігті і шкіру голови.

Часник трава вважається дуже сильну антимікробну агентом. Вона була використана Альберт Швейцер для лікування амебної дизентерії, а також Луї Пастером в якості антибактеріального засобу. Часник є одним з найбагатших джерел елемент германій, який є потужним індуктором інтерферону і ефективні проти деяких видів раку шляхом модуляції імунної відповіді.

Candida дріжджовий інфекції схожа на грибок. Як правило, він впливає на шкіру навколо нігтів або м’якою, вологою області навколо отворів тіла. Попрілостей у дітей може бути від одного типу кандидозної інфекції. Старші дівчатка і жінки можуть розвиватися інша форма кандидозної інфекції в і навколо піхви, і вони називаються дріжджових інфекцій.

Золота друк трава вважається ефективним у лікуванні більшості травних проблем, починаючи від виразкової хвороби, щоб коліти через його тоніком вплив на слизові оболонки. Це потужне антимікробну поліпшення умов всіх слизових, особливо ті, придаткових пазух носа.

Чай підготовці нафти дерева були протестовані в чотирьох рандомізованих клінічних випробувань і деякі конструктивні результати були пов’язані з втручанням у всіх випробуваннях. Це ліки від багатьох грибкових інфекцій слизової оболонки. Олія чайного дерева і насіння грейпфрута перегонки можуть бути використані для зовнішнього обробку кандида пов’язаних шкірки умовах, поміщаючи 2-3 краплі в кожен лосьйон або бальзам і поширення її на уражену регіоні. Solanum видів (два випробування) і масло жовчний помаранчевий препаратів (один тест) були в порівнянні з традиційними процедурами. У всіх випадках обнадійливі результати були повідомлені. Є кілька контрольованих клінічних досліджень рослинних протигрибкові препарати.

Найпопулярніше рослинне лікарський засіб для догляду за папугами, здається, алое. Один з популярних використання Алое є актуальним спрей, щоб заспокоїти роздратовану шкіру птахів, які беруть участь у вищипування пір’я. Драматичні результати можуть бути отримані з цим Протоколом за використанні на папуг, руйнують їх пір’я через свербіж стан шкіри. Навіть у тих випадках психологічного вищипування, алое спрей, як відомо, уповільнює перо знищення, у зв’язку з тим, що вологість пір’я, здається, послабити бажання зірвати. Найпростіший спосіб отримати якісне алое спрей для папуг, щоб купити його в магазині дієтичних продуктів.

Грибкові інфекції, як правило, не є серйозним в іншому здорових людей. Однак системні грибкові інфекції можуть бути важкими і загрозливими життя для тих, з ослабленою імунною системою. Хороша особиста гігієна повинна бути збережена. У разі поверхневих інфекцій, шкіра повинна бути чистою і сухою, і варто проявляти обережність, щоб уникнути контакту з іншими частинами тіла. Якщо хтось у родині має поверхневої грибкової інфекції, постільна білизна, рушники, підлоги, душові кабіни, та інші контактні поверхні слід мити гарячою водою і дезінфікувати після використання.

Материнка виписку з цієї рослини вважається більш потужним і менш шкідливі, ніж ністатин викорінити гриби. Він також вважається більш потужним і менш токсичними для викорінення інфекції стафілокока.