продукти для волосся кучері

Більшість людей з кучерявим волоссям не може піти продукт безкоштовно. Звичайно, необхідно шампунь і стан, але є також необхідність для укладання продуктів. Продукти, які працюють для вас може не працювати для наступного людини, навіть якщо у вас обох є кучеряве волосся кучеряве волосся, тому що у всіх різні. Деякі люди мають великі завитки, інші мають жорсткі спіралі. Деякі люди мають сухе волосся, інші мають дуже сухе волосся. Кращий спосіб дізнатися, які продукти будуть працювати на вас, то спробуйте поекспериментувати. Якщо ви спробувати продукт і ваші волосся виходить погано, спробувати щось ще.

По-перше, вам потрібен хороший шампунь. Шампунь може дійсно додати до сухості волосся, тому ви повинні переконатися, що ви отримуєте право на один. Крім того, оскільки це може бути так сушка, вам дійсно треба скоротити на шампуні. Чи не шампунем кожен раз при митті. Шампуні через раз один або два рази на тиждень. Перейти довше, якщо зможете. У ті дні, ви не шампунь, просто покласти трохи кондиціонера на шкіру голови і скраб з пальцями, щоб послабити бруд. Отримати шампунь призначений для кучерявого волосся або зволожуючий шампунь.

Далі, вам потрібно буде стан вашого волосся. Кондиціонери, як VO5 і чемного занадто тонкі і не досить сильні для кучерявого волосся. Спробуйте зайти на товстих кондиціонери, як голуб або Garnier Fructis. Ваше волосся потребують те, що він може увібрати. Залиште його на принаймні хвилини або довше для додаткового зволоження. Завжди стан вашого волосся кожен раз, коли ви миєте його. Сконцентруватися кондиціонера на кінцях, щоб отримати їх додаткове зволоження, тому що кінці вашого волосся найстаріших і зазвичай суха.

Кондиціонер дуже важливо для витких, сухого волосся. Переконайтеся, що ви не пропустіть його. Цілком імовірно, що ви щодня кондиціонування не буде достатньо, так що ви повинні доповнити його глибокий стан раз на місяць або раз на два тижні. Знайти те, що спеціально розроблений як глибокий кондиціонування Очищення який ви виходите на довше. Ви також можете використовувати гарячої обробки нафти кожен раз, і час, а також.

Після того як ви чисті і кондиціонерами, вам буде стиль. Для укладання важливо, щоб отримати право кучерями. Якщо ви пропустите укладання волосся, ваше волосся може витися і просто отримати непокори. Є декілька різних типів укладання волосся можна використовувати. Який би ви вибрали, я рекомендую завжди починати з незмивний кондиціонер в першу чергу. Це гарантує, що ви не будете втрачати вологу протягом дня.

Далі, вам потрібно буде використовувати стиль продукту, який буде тримати тебе за завитки і знижує завивають. Сироватки можливість, щоб допомогти зменшити завивають, але на вершині, яку я рекомендую або гель або мус. Обидва цих забезпечити настільки необхідну для утримання кучерявого волосся.

Як тільки ви застосували всі ваші продукти, ви готові, щоб ваші волосся сухе і насолоджуватися дивовижною кучерями. Для продукту рекомендації, перейдіть за посиланням нижче.