постійного видалення волосся

Можна сказати, що чоловіки і жінки страждають від обличчя та волосся на тілі. Тимчасові рішення видалення волосся бувають різних форм і деякі з них кошти для видалення волосся, гоління, епіляція, і електроепіляція, але вони вимагають багато часу і побічні ефекти, які не є привабливими для людей, а також. Враховуючи видалення небажаного волосся, чоловіки і жінки ростуть любити лазерне видалення волосся. Виповнюється в Сполучених Штатах разом протягом останнього року було близько півмільйона лазерного лікування. Можна сказати, що є багато послідовників, коли справа доходить до лазерної епіляції. Коли волосся розглядається тут, низький лазерна енергія використовується.

Таким чином, що волосяні фолікули здатні поглинати енергію лазера через пігментів. Тут, фолікули пошкоджені через тепла від лазерів. Тут, переконайтеся, що у вас достатньо вільного часу на ваших руках для лазерного лікування може тривати від декількох хвилин до декількох годин.

Коли мова йде про небажані волосся, ви можете вдатися до лазерної епіляції, за винятком області навколо очей. Областях, як шиї, грудей, груди періареолярний або регіону, в області пахв, спини, живота, лінії бікіні, обличчя, верхньої губи, і ноги зазвичай потрібно лазерне видалення волосся. Розгляду, щоб, коли справа доходить до лазерної епіляції, мають світлу шкіру і темне волосся.

Якщо ваш тон шкіри і колір волосся відрізняється, у вас є шанс спробувати лазерів, так як ми тепер мають більшу довжину хвилі лазера і пристрої охолодження шкіри. Тим не менш, у той час як лазерне лікування для темною шкірою пацієнта покращився, пацієнтам з засмаглою шкірою все ще не кандидати і не повинні чекати, поки їх засмага зникає, перш ніж вони можуть бути оброблені.

Лазери націлені на шкірі пігментів, і вони можуть бути порушені в процесі дублення. У разі лазерної епіляції, ви також повинні розглянути ваші кольору волосся.

Як правило, пігмент у темного волосся поглинає більше енергії лазерного випромінювання, в результаті чого чорний або коричневий колір волосся легше піддається лікуванню. З щільність волосся з розміром оброблювану область для циклу росту волосся, всі ці відіграють важливу роль у визначенні кількості лазерне видалення волосся лікування, яке вам необхідно.

Циклів росту волосся, як правило, постраждалих від різних аспектів. У нас є різні типи волосся, і такі речі, як вік, етнічна приналежність, вага, гормони, харчування, медикаменти, а також обміну речовин можуть вплинути на його зростання. Що стосується лазерної епіляції, близько 8 лікування необхідні.

Для тих, хто отримати лазерне лікування, набряк і почервоніння є поширеним явищем. Ви можете бути зцілені після двох днів, але деякі люди приймають близько тижня або близько того, щоб відновитися. Після того, як лікування, ви зможете відразу повернутися до роботи.

Як завжди, пацієнти повинні уникати будь-яких прямих сонячних променів і використовувати сонцезахисний крем з Захист від сонця Тут потрібен досвід, коли справа доходить до вашого лікаря. Це де ви повинні задати питання і багато хто з них, і ви повинні покладатися на роботою рада сертифікованих дерматолог або лікар, який має досвід, коли справа доходить до цього.