отримати продукт, огляд нових шкірний наповнювач

Диспорт був схвалений для використання в FDA в квітні 2009 року і був розрекламований, як конкурент інший ін’єкції ботулінічного приймаються для косметичного використання, які в даний час домінують на ринку.

Ін’єкція була досліджена у пацієнтів з м’язовим спазмом захворювань, таких як рак шийки матки дистонія, з точки зору їх безпечної та ефективної, і зазвичай виконується відповідно з аналогічними продуктами, вже на ринку.

На косметичному ринку, є надія, що новий продукт буде виступати як життєздатний суперника з конкурентоспроможною ціною, таким чином, рушійною витрати і дозволяє споживачам розгляді проходить таку процедуру, щоб мати широкий вибір, більш використовуваного продукту.

Диспорт має такі ж активні інгредієнти, як інший популярний ін’єкцій в даний час лідирує на ринку. Ця речовина відомо як ботулізму типу А, який схвалений FDA для декількох видів використання. Спочатку використовувалися у пацієнтів, які страждають м’язовими спазмами в обличчі та інших частинах тіла, поточний продукти на ринку були схвалені для використання в обличчя, щоб усунути або зменшити поява зморшки.

Багатьом жінкам скористатися цими вставками і отримувати їх на регулярній основі, щоб зберегти їх шкіру гладкою, не тільки в області лінії похмурого погляду.

Ботулінічеський ін’єкції проводяться в різних місцях на обличчі, зокрема навколо і між очей, лоба, щік і підборіддя. Деякі одержувачі косметичні ін’єкції клянуться їх здатність не тільки усунути існуючі зморшки, але і зберегти нові в страху. Як правило, рекомендується, що для досягнення цього виду допомоги, ви повинні отримувати ін’єкції повторюють через регулярні проміжки часу.

Якщо ви розглядаєте переживає ботулінічного процедури переконайтеся, що обраний вами професійний є сертифікованим лікарем з досвідом в наданні ін’єкцій в косметичних цілях. Ваш провайдер повинен також бути в змозі говорити вам побічні ефекти процедури і попередить вас про наслідки не за прямим призначенням.

У той час як поточний тип ботулінічного продукти схвалені FDA для певних цілей, багато провайдерів будуть використовувати їх таким чином, за принципом федерації не затверджений. Це не означає, що це обов’язково небезпечно, але, що це залежить від вас і розсуд лікаря, щоб визначити, чи дійсно ви хочете, щоб йти вперед з процедурою. Це важливо завжди говорити з професійної, якому можна довіряти, перед будь-який тип косметичної хірургії або щеплення.