зволожувачі – як вибрати і як використовувати

Зволожуючі є життєво важливим елементом у вашій режиму догляду за шкірою. Це дуже важливо для зволоження шкіри і тримати його добре харчується. Однак, не менш важливо правильно вибрати зволожувач і використовувати це правильний шлях, щоб ваша шкіра отримує найкраще лікування і добре реагує.

Як Зволожуючі працює?

Наша шкіра діє як захисний бар’єр, який захищає клітини від зовнішнього середовища. Він також ущільнення вологи всередині і не пускає бруд, сміття, забруднення та інші подразники шкіри. Крім того, наша шкіра регулює температуру тіла і охолоджує нас, коли він стає дуже жарко.

Зволожуючі захистити шкіру від зневоднення і доставити омолоджуючі інгредієнти в епідерміс. Таким чином, вона допомагає в поліпшенні текстури шкіри і підвищення тонусу шкіри. Поповнюючи рівень вологості збезводненої шкіри, він також зменшує вразливість шкіри до УФ-пошкоджень і пошкодження вільними радикалами.

Вибираючи зволожуючий крем

Є велика різноманітність зволожувачі шкіри, доступних на ринку. Правильний зволожуючий крем для вас залежить від вашого типу шкіри. Ви повинні вибрати той, який обслуговує конкретні потреби та інтереси вашого типу шкіри і вирішує свої проблеми. У той час як суха шкіра вигоди від густому вершковому зволожувачі, жирної шкіри робить краще з легкого масла зволожуючі креми. Ось деякі корисні поради, щоб вибрати зволожувачі у відповідності з вашим типом шкіри.

суха шкіра
Так як суха шкіра має слабкий бар’єр вологості, рівня гідратації жахливо низьким. Крім того, старіння, генетика, холодних погодних умов і сонячних променів подальшого зламати бар’єр і викликати роздратування шкіри, щоб стати ще більш сухою. Ось чому важливо, щоб застосувати густому вершковому зволожуючий крем, який допоможе поповнити Lost Levels вологи. Ви можете спробувати використовувати NIA 24 Інтенсивне комплексне вилучення або Kinerase Pro Терапія Ультра Багаті ніч.

жирна шкіра
Популярне оману серед людей, в тому, що жирна шкіра не вимагає зволожуючий крем. Тим не менш, це не так. Жирна шкіра є результатом надмірного частинками шкірного сала, а не через надмірну вологи. Використовуйте легкі безмасляний зволожуючий крем, переважно гель або сироватка, яка зволожує шкіру, не роблячи його занадто жирною. Спробуйте клінічні Hydra Прохолодний Сироватка або Kinerase HydraBoost інтенсивного лікування.

комбінованої шкіри
Люди з комбінованою шкірою повинні використовувати два типи зволожувачів, один для жирної Т-зони та інших для посушливих районах. Використовуйте легкий зволожуючий крем на жирній областях і вершковий лосьйон на суху щоку областях. Спробуйте NIA 24 зміцнення шкіри комплексу. Вона не є ні занадто важким, ні занадто легка і підходить для комбінованої шкіри.

чутливої ​​шкіри
Чутлива шкіра потребує зволожуючий крем, який заспокоює її почервоніння і роздратування і зволожує шкіру коротко. Крім того, переконайтеся, що ви уникаєте, які містять зволожуючі додані ароматизатори, барвники і парабени.

застосування зволожуючого крему

Вибір хороший зволожуючий крем не досить добре. Ви повинні знати, як застосовувати його також для того, щоб домогтися максимальних результатів. Ось кілька порад, застосовувати зволожуючі креми.

Уникайте брати довгий гарячий душ, тому що гарячу воду смужки природні масла шкіри та стоків шкірі вологу.

Кращий час застосовувати зволожуючий відразу після виходу з душу. Це відбувається тому, зволожувачі краще засвоюються вологу шкіру.

Не використовуйте мило для ванни на вашому обличчі. Швидше, використовуйте м’яке миючий засіб, який обслуговує ваш тип шкіри.

Не мити обличчя більше двох разів на день, тому що більш-мити обличчя може висушити шкіру ще більше.

Завжди використовуйте сонцезахисні засоби на регулярній основі, незалежно від часу і сезону. Сонце не тільки робить шкіру сухою, але і його УФ-промені проникають через шкіру і викликати пошкодження в шар дерми. Це ще більше викликає розпад волокон колагену і еластину, і шкіра стає сухою і нездоровою.

Дотримуйтеся збалансованої дієти, багатої живильними речовинами. Завжди пам’ятайте, що те, що ви поклали у вашому тілі показує на зовнішній стороні.

Відлущування принаймні, два рази на тиждень. Це допомагає, щоб очистити від мертвих клітин шкіри з поверхні і виявити свіжий нові клітини знизу. Якщо ви не відшаровується регулярно, зволожувач буде просто сидіти на верхній частині мертві клітини шкіри і не проникають всередину.
Намагайтеся носити натуральні тканини, такі як бавовна, шовк і льон, які не подразнюють шкіру і дайте йому дихати.