дізнаєтеся, як мікродермабразія план лікування може поліпшити вашу шкіру

Мікродермабразія це нова форма дермабразии яка була навколо протягом близько двадцяти років. Основна відмінність між двома процедурами в тому, що стару форму, дермабразія, використовувати більш великі кристали до стирання поверхні шкіри, і це було трохи агресивнішим. Сьогодні, мікродермабразія лікування може допомогти різні проблеми шкіри від шрамів від вугрової висипки на тонких ліній і зморшок.

Хоча процес не викорінити всі ваші проблеми шкіри, це поліпшить більшість з них з мінімальними витратами і мінімальними простоями. Для досягнення найкращих результатів, все лікування рекомендується. Він складається з від 5 до 10 процедур зазвичай рознесені двох тижнів. Це може відрізнятися в залежності від того, як реагувати на кожне звернення і розглянутій задачі.

Процес мікродермабразії собі досить проста і вважається неінвазивні – нічого не вводиться під шкіру. Всі роботи виконуються на верхній частині вашої шкіри, або, вірніше, ваш верхній шар шкіри шліфується геть з високою розпилення влади або застосування дрібних кристалів нагадують порошкоподібний пісок. Як це верхній шар віддаляється, нова шкіра не тільки починає просвічувати, нові клітини шкіри глибоке нижче поверхні рекомендується відновити себе. Це клітини, що містять колаген (даючи вам “пухкі”, що ми всі хочемо знову!), І з’єднання, відоме як еластин, який робить саме те, що його назва – воно забезпечує шкірі еластичність. Після цього оновлення клітин відбувається знову і знову, молодої шкіри з’являться і внести значний внесок в тон, зовнішній вигляд і еластичність.

Ідеальні кандидати для цієї процедури є фізичні особи (чоловіки і жінки), які мають незначні пошкодження сонцем, деякі тонкі лінії і зморшки, втрата тонусу, акне або інші рубці, розширені пори, пігментні плями, тощо. Ці індивідууми зазвичай спробувати неінвазивних процедур по-перше, на відміну від вибирають операцію, яка включає в себе альтернативи, такі як кислоти пілінгу обличчя і підйомників. У багатьох випадках результати можуть бути дивно схожі, якщо не краще.

Мікродермабразія може бути виконаний ліцензованим естетик або косметичного хірурга. Майте на увазі, що навіть якщо ви вирішите піти до косметичного хірурга, швидше за все, це буде естетик, який виконує обслуговування. Виїзд місцеві клініки по догляду за шкірою, а також. Вони спеціалізуються на такого роду процедури в порівнянні з більш дорогими хірургічні варіанти. Всі процедури виконуються в амбулаторних умовах, і кожен з них займає менше години.

Мікродермабразія це доступний вибір для майже будь-кого. Залежно від кількості процедур рекомендується для вас, ви повинні планувати приблизно на $ 500 – $ 1, 000. Безліч налаштувань клініки пропонують пакети, де ви отримаєте суттєву знижку на покупку декількох відвідин відразу. Більшість місць навіть готові допомогти вам фінансувати процедуру.

Ви побачите результати навіть після першої процедури. Ви почнете отримувати компліменти після третього. Коли ви досягнете, можливо, номер шість, ви можете навіть не потрібно носити фундамент більше.

Деякі проблеми з шкірою реагують з більшою готовністю на це лікування. Бажано, щоб мати реальне розуміння того, що ви можете очікувати для вашого конкретного питання.