годин здійснення не даючи вам бажаного результату

Якщо у вас є проблемні зони, занадто багато мляві м’язи або надлишок шкіри в животі, яка не буде зменшуватися за допомогою дієти або фізичних вправ, ви можете розглянути живота Сан-Франциско говорить пластичний хірург. Ця процедура вирівнює ваш живіт, видаляючи зайвий жир і шкіру, і посилення м’язи черевної стінки. Ця операція може мати по-справжньому сильну дію, а також може бути об’єднана з процедурою ліпосакції Сан-Франциско до деякої міри для лікування жирових шарів.

За словами фахівця живота Сан-Франциско, процедура живота не повинна використовуватися в якості альтернативи до втрати ваги. Пластика живота є однією з основних операцій, так що якщо ви розглядаєте це, важливо, щоб зайняти час, щоб навчити себе, ретельно проаналізувати вашу власну ситуацію, і не поспішайте приймати остаточне рішення.

Найбільший недолік цієї операції є розмір постійний шрам, який потрібно говорить живота Сан-Франциско експерт. Найчастіше цей шрам простягається від стегна до стегна, але це залежить від ступеня надлишку шкіри. Процедура починається з розрізом трохи вище лобкової області та іншим навколо пупка, щоб звільнити шкіру і жир шари з вертикальних м’язів черевної стінки. Цей доступ дозволяє м’язам бути затягнуті з стібки виробництву більш плоский живіт і вузьку талію. Шкіри і жиру шари потім розтягують вниз і надлишок видаляється. Це також сприяє більш плоскою, пружною живота. Нарешті нове відкриття має бути зроблено для пупка, які залишилися прикріплені до м’язів під час операції. Кінцевим результатом є більш жорсткою, але живіт круговими шрам навколо пупка і досить довгий шрам над лобкової області. У рідкісних випадках міні-абдомінопластика може бути виконана, яке не включає розріз навколо пупка. М’язи все ще може бути затягнутий, але значно меншу кількість шкіри видаляється, так як тільки в нижній частині живота нижче пупка лікується.

Після лікування, більшість людей подобається новий вигляд після того як вони пройшли цю процедуру. Це велике зобов’язання, емоційно, фізично, і фінансово. Одна з найбільш важливих речей, щоб пам’ятати, щоб слідувати правильним харчуванням і фізичними вправами для підтримки тугий живіт.