Чи відбілювання зубів кращий метод відбілювання зубів будинку

Відбілювання зубів є більше, ніж захоплення, це кілька мільярдів доларів промисловості, які побачать більше 10 мільйонів американців витрачають більше (за оцінками) до $ 2 млрд у цьому році. Відбілювання зубів на сьогоднішній день є найпоширенішою косметичної послуги, що надаються стоматологів право по всій Америці, і зростання продажів в посилкової і більш-позабіржовому продуктів зросла в масовому масштабі.

Але чудові білі зуби дійсно досяжно? Чи є відбілювання зубів безпечно? Це боляче? Що є кращим методом? Ви можете зробити це в домашніх умовах? Це все дуже загальні питання, та й взагалі ви знайдете відповіді на бути: Так, так, не нормально, (можливо) відбілювання, так.

Білі зуби може бути досягнуто за допомогою ряду різних методів, як на стоматолога (або професійного відбілювання зубів офіс) і будинку. Справді, багато стоматологи фактично виконувати перші один або два методи лікування, то вам все-споряджені так, що ви можете зробити, будинки відпочинку. але це для «відбілювання» методів, є й інші шляхи ви можете подорожувати вниз у ваших пошуках біліше зуби, які пов’язані зі структурними змінами на зуби, як “зв’язок” і “порцелянові вініри.

Хлорного основі відбілювання зубів продукти все в основному мають одну мету – проникати глибоко у вашій зубної емалі, щоб позбавити його від плям. Зубна емаль пориста, тому чистити зуби щіткою і абразивні засоби не працюють, і це, коли на хлорного основі продуктів для відбілювання зубів вступають в гру. Ви бачите, що найбільш ефективні методи насправді використовувати відбілювачі проникати глибоко в зубній емалі. Вони вирушили окисного процесу, який руйнує фарбування сполук в емалі залишивши вас з яскравими білими зубами. Звучить просто, але є багато продуктів на ринку, які не відповідають обіцянкам. Більшість більш-позабіржовому продукти тільки коли-небудь вдається відбілити зуби незначно, в той час як більш професійні продукти можуть надати вам крайні зміни до білизну ваших зубів.

Початкового рівня відбілювання зубів продукт буде відбілюючої зубної пасти. Деякі люди продемонстрували деяке поліпшення в яскравості, а тому, що зубна паста не піддається ваші зуби дуже довго (ви тільки чистити протягом декількох хвилин), як правило, вони не здатні проникати глибоко достатньо мати великого ефекту. Зубні пасти насправді містять дуже сильні хімічні речовини, які спрямовані на робочі швидко (на основі короткого терміну вони піддаються зуби), і замість того щоб працювати, щоб проникнути в емаль і окисляє / очистити плями, вони можуть насправді працюють в якості абразивного матеріалу, який буде травлення від емалі.

Наступна на черзі ми відбілюючі смужки. Відбілюючі смужки тонкі, гнучкі частини пластмаси, які були покриті на одній стороні тонкою плівкою з перекису водню відбілювач (як правило, 6-10%-ний). Вони притискаються до верхньої і нижніх зубів і зазвичай потрібно носити протягом 30 хвилин (двічі на день) протягом 7-14 днів. Вони дійсно працюють, а тому, що вони не можуть увійти в усі куточки і закутки і проміжки між зубами, результати можуть бути іноді плямиста і менш бажаним, ніж очікувалося.

Отримання більш серйозне, у нас є на хлорного основі продуктів для відбілювання зубів в якому візьмуть участь лоток поміщаються в рот, який був введений з “відбілювання” рішення (перекис водню). Цю процедуру можна зробити в домашніх умовах або вашим стоматологом, або комбінацією стоматолога / будинку. Ви можете купити дешеві позабіржовий ‘кипіння і укус “лотки, які практично готові до використання з пакета. Ви кип’ятіть лотка, щоб отримати його гарячим і форм, помістіть його в рот і вкусити в неї. Кінцевим результатом є «частково ‘формованих лоток, який буде готовий до використання. Недоліком цього типу лоток що вона не буде щільно прилягати що призводить до суперечливих результатів і витоку відбілюючим гелем в рот і ясен. Витік відбілювач в рот небажано зі зрозумілих причин, і мазки на / навколо ясен може призвести до тимчасової (і навіть тривалі терміни) відбілювання ясен.

Професійні системи бачити вас бути оснащений спеціально установкою панелі, які необхідні для забезпечення правильної та послідовної відбілювання результати. Використання спеціального лотка майже безумовно призведе до зниження витоку в вас рота і ясен. Підгонка лотків можна придбати прямо з вашого стоматолога або з різних інтернет-фахівців, що мають користувальницький комплект DIY лоток. При цьому типі системи ви фактично отримуєте відправлені всі необхідні елементи, щоб зробити враження від ваших зубів так що ваші власні облягаючі бродячих можуть бути зроблені. Ви в основному зробити ваше враження на деталі за умови, помістити його в конверт упаковка автоматично зазначеним адресою одержувача і відправити його. Вони зроблять ваші індивідуальні лотки відбілювання в сертифікованій лабораторії і відправити їх назад до вас протягом 2-7 робочих днів … ніж все, що вам потрібно зробити, це нанести гель в лоток і покладіть його в рот і рекомендовані періоди.

Найбільш важливою частиною системи відбілювання зубів гель, який використовується. Ви можете мати дорогі індивідуально підібрані лоток (мундштук), але якщо ви не маєте право зуби відбілюючий гель, ви будете витрачати надто багато часу з підносом в рот і чи ваші результати не будуть, як очікується. Щоб зрозуміти різницю між гелі відбілювання і чому вони вважаються кращими відбілювач для зубів, краще, щоб зрозуміти, що саме вони зроблені, і що вони насправді.

Більшість гелі містять або перекис карбаміду або перекис водню, а деякі містять наповнювачі та ароматизатори. Перекис карбаміду фактично розпадається на перекис водню в роті. Перекис водню є активним відбілювача (це те ж хімічна речовина, яка буде відбілювати волосся). Різниця між найбільш гелів є сила перекисом. Більшість гелів у ці дні близько 15% і вище, з деякими з найбільш популярних з них близько 22%. Сила пероксид, очевидно, буде грати визначальним фактором в тому, як довго ви повинні залишити лоток в рот, і чутливість зубів може бути основною частиною прийняття рішення про те, що сила у використанні. Але, зрозуміло, що це насправді не сила перекису, яка зазвичай викликає чутливість, а тривалість часу, що зуби піддаються впливу хімічних речовин. Ось чому деякі люди вважають за краще йти на більш високу міцність (наприклад, 22%), але використовувати його протягом більш короткого періоду часу. Ви також можете отримати більш високої міцності, як 35%, але вони рекомендуються тільки для коротких “сплесків” технічного обслуговування, може бути, щомісяця протягом періоду 15-30 хвилин.

Інші типи професійного відбілювання зубів включають в себе з’єднання і порцелянові вініри. Ці обидва включають фактичні структурні зміни для ваших зубів. Склеювання включає в себе композитні смоли, який формується на зуби, щоб змінити їх колір і, щоб змінити їх. Полімерного матеріалу можна фарбувати і чіп з плином часу. З’єднання зазвичай можна зробити в одному відвідуванні офісу за $ 300 – $ 700 за зуб. Порцелянові вініри як в оболонці або покриття, можуть бути з’єднані на прокурені зуби. Вони використовуються для зміни форми та / або подовжити зубів, а також для відбілювання. Вініри потрібно не менше двох відвідувань офісу і коштує $ 700 до $ 1200 за зуб.

Є багато способів, щоб отримати білі зуби, що стільки людей бажають. У заглянути в http://www.best-teeth-whiteners.com, щоб дізнатися більше про різні методи.