Думаю, у мене суха шкіра

Коли мова йде про питання, пов’язані з шкіри на обличчі, ви думаєте, що у вас суха шкіра, і все ж ви не впевнені. Можливо, ваша шкіра не дуже суха взагалі. Мабуть, тільки кілька областей вашу шкіру сухою, а інші ні. Або, може бути, у вас є кілька сухих районах та інших місцях, які є жирна. Ви не знаєте, як ставитися до нього, бо робимо одну справу для всіх областей вашої шкіри може мати погані результати на певних ділянках, допомагаючи іншим.

Отже, що відбувається?

Це найбільш імовірно, що у вас є і, у вас суха шкіра, а інший тип шкіри. Ця суміш типів шкіри означає, що ви одного конкретного типу шкіри. Комбінована шкіра. Складно, тому що не тільки ви повинні знайти хороші способи лікування вашого сухої шкіри, але ви також повинні адаптувати свій режим догляду за шкірою, щоб нормальна або жирна шкіра.

Прикро, так, але, перш ніж почати підкреслюючи (як стрес ніколи не зробили нічого доброго для будь-якої людини, особливо шкіри), зробіть глибокий вдих і пам’ятати, що, не маючи загальної Жирна шкіра може означати менше спалаху акне для вас, і не мають загальної сухої шкіри може означати менше роботи у спробі змусити його бути м’якою і зволоженою знову.

Найбільш поширений формат для комбінованої шкіри є наявність жирної Т-зони, або області чола, носа й підборіддя, а також мати сухі щоки і області очей. Утіху в тому, принаймні, ваше обличчя не є неоднорідним полем битви заплутаною типів шкіри, і замість області локалізовані, що робить їх набагато легше лікувати. Ви навіть можете бути спокійні, знаючи, що ваші Т зоні, ймовірно, не як жирна як людина із загальним жирна шкіра, і що ваша суха шкіра не так погано, як деякі люди з загальної сухої шкіри.

Так що ж робити з таким поєднанням сухої і жирної шкіри? Вам просто потрібно налаштувати рутині догляду за шкірою для розміщення як для сухої шкіри і жирної шкіри. Є багато продуктів, які там кравець кожного типу шкіри, або ви навіть можете бути зацікавлені в пошуку в продукти, які зроблені спеціально для комбінованої шкіри.

Як і з будь-яким типом шкіри, є певні речі, які ви хочете виконати чи є у вас суха або жирна шкіра, так що знайти правильний продукт для кожного і розпочати лікування вашої шкіри.

Cleanser. Незалежно від того, якщо у вас жирна шкіра або суха шкіра, ви все ще хочете очистити. Переконайтесь, що ваше миючий засіб не буде видаляти всю вологу з вашого обличчя, бо тоді ваша посушливих районах буде гірше, і ваші маслянисті речовини тільки виробляти більше нафти, тим самим, протидіючи все, що ви тільки що намагався зробити для вашої шкіри.

Пілінг. Суха шкіра означає, лусочки відмерлої клітини шкіри, які можуть потрапити в пори. Жирна шкіра означає, мертві клітини шкіри, мають більше шансів бути спійманим в пори. Хорошим відшаровується допоможе очистити пори і зберегти вашу шкіру безкоштовно мертві клітини шкіри.

Зволоження. Це стосується насамперед до вашої сухої шкіри, так як вона, швидше за все, потрібна волога. Ви можете залишити свої маслянисті речовини з зволожуючого петлі, так як вони не потрібні. Будьте впевнені, щоб дати вам все суху шкіру зволожуючим кремом йому потрібно, і використовувати більше якщо це необхідно.

Сонцезахисний крем. Якщо у вас суха шкіра або жирна шкіра, сонце зробить пошкодження шкіру, не сонцезахисний крем, щоб захистити його. Знайти хороший сонцезахисний крем, що обидва ваших типів шкіри буде в змозі впоратися і не забудьте поставити його на принаймні 20 хвилин, перш ніж відправитися на сонці для того, щоб дати йому час вбратися в вашу шкіру.

Анти прищ крем. Обидва сухої шкіри і жирної шкіри можуть бути схильні до випадкових прищ або два, так є крем або інший засіб від прищів продукт під рукою, щоб допомогти Зап плями, перш ніж вони вийдуть з-під контролю.