як ви відрізнити герпес і прищ – перекису водню для герпесу

Так що це може бути іноді заплутаним: Як ви відрізнити герпес і прищ. Ну, якщо у вас є щось, а не впевнені, що це герпес або просто звичайний прищ, то ви можете спробувати ці автоматичної діагностики. Отримати гаряче рушник і відіжміть її і протріть його через scirmish енергійно і якщо біла речовина виходить це герпес. Прищ, регулярні або великий, все одно буде одним ударом. Герпес, як правило, кластер менше пухирів в області почервоніння. Вони можуть як свербіж, жало або спалити, але герпес також може бути оніміли.

Перекис водню: Ви можете отримати невелику пляшку в будь-якому магазині за ціною близько $ 1,00. Я завжди вважав, що він працює краще для будь-якого типу болю в роті. Налийте невелику кількість в чашку, щоб зробити його простіше залити в рот. Свист з ним, не полоскати горло і не ковтати. Тільки свист. Використовуйте його повну силу, він буде мати дуже мало смаку, майже як вода (але не прийняти його за воду), і він буде жалити і спалити трохи, поки свист.

Це цілком природно. Викладайте другому він стає занадто багато, щоб мати. Він буде отримувати пінистий, що це нормально, це просто означає, що він робить свою роботу. Полощіть рот водою пару раз і почекати деякий час, а потім повторіть ще раз з перекисом водню, а потім свист ще пару раз з водою знову. Це має вбити всіх бактерій і висихають біль, щоб вона, нарешті, зажити. Витратьте деякий ibuproferen тримати пухлина вниз і випити на деяких крижаній воді.

Пам’ятайте, що не можна ковтати перекис водню, завжди виплюнути. Можна з упевненістю свист з, але ніколи не пити. Якщо ви отримуєте трохи у вашому шлунку після плюватися його, що нічого страшного, просто намагайтеся не ковтати занадто багато. Випийте трохи молока або води, і ви будете в порядку.

Вибачте, що сказати вам, що ви нічого не можете зробити, щоб змусити його зникнути відразу, але з часом ви зможете позбутися від нього. Я використовую Abreva це дуже добре при сушінні це швидко. Чесно Єдине, що можна зараз зробити, це просто робити вигляд, що це не було, і весело провести час. Чим більше ви про це стрес і возитися з ним гірше, він буде отримувати.