розкішно виглядає експерти Манхеттена підтяжку обличчя

Парк-авеню в Нью-Йорку є домом для деяких з найбільш дорогої нерухомості в країні. Розкішний висоток пропонуємо клієнтам безпрецедентні враження багатства і переваги. У деяких з цих будівель, хірурги чекають, щоб порадитися з клієнтами в рамках підготовки до реконструкції Манхеттені.

Підтяжка обличчя також відомий під медичним рітідектомія ім’я. Ця процедура включає в себе посилення вільно, старіння шкіри, яка розвивається навколо щелеп, брів, рота і шиї. Ці процедури можуть бути зроблено окремо або в комбінації з іншими косметичними операції, такі як повіку живота, або блефаропластикой і носа робочі місця, або ринопластикою.

На початку пластичної хірургії, лікарі провели операцію тільки на поверхні шкіри. В даний час вони також затягнути м’язи і сполучної тканини під шкіру на більш ефективні результати. У деяких випадках ін’єкції колагену використовуються для додавання контуру обличчя.

Ще одне покращення в підтяжки обличчя є час відновлення. Спочатку, люди повинні були залишатися в ліжку протягом декількох днів після процедури. Тепер люди можуть ходити і навіть повернутися додому протягом години їх операцій.

Середній час відновлення для людей, які мають ці хірургічні процедури становить близько трьох тижнів. Ця кількість часу зазвичай потрібно для синці і набряки зменшуватися. Молоді люди, однак, може швидше відновитися і показати мало свідчень недавньої операції через два тижні.

Звичайний діапазон віку для людей, які вирішили мати підтяжки обличчя, як правило, між 40 і 60. Іноді, однак, літніх людей, або навіть час від часу, а й молоді люди, може прийняти рішення зробити пластичну операцію. Багато лікарі готові розглянути старі клієнти, якщо вони досить здорові, щоб терпіти анестезії.

Іноді, інші проблеми зі здоров’ям, такі як серце або легенів, може запобігти людей від необхідності підтяжку обличчя. З цієї причини, важливо бачити, лікар загальної практики та мають фізичний або обстеження, перш ніж продовжити. Ускладнення пластичної хірургії рідкісні, але вони часто бувають викликані іншими проблемами зі здоров’ям, які роблять його важким для людей терпіти анестезії.

Якщо ви вирішили зупинити свій вибір на підтяжку обличчя Манхеттена, шукайте лікаря, якому ви довіряєте, і отримати направлення від інших пацієнтів, які були задоволені результатами їх операцій. Манхеттен висотних може бути вражаючою, але якщо лікар не має досвіду або облікових даних для виконання вашої операції ефективно, не дозволяйте собі дуріти вид з вікна свого кабінету!