парабени не представляє небажаним гормональним ефектом

Використання в якості консервантів був різко переглянутий після отримання значно жахливо пресі в останні кілька років, що мають великий вплив для деяких компаній усунення їх від їх формулювання і подання “парабенів” продуктів, однак, промисловість уже давно захисту їх використання говорять, що вони є недорогим і ефективним консервантом рішення і немає ніякої наукової основи для тривоги.

І у відповідності з останніми дослідження, проведеного для Наукового комітету з безпеки споживачів (SCCS) для додаткових даних про більше парабенів, пропив-і бутилпарабен, у відповідь на дослідження, які стверджували, що часто використовуваних консервантів може мати вплив на репродуктивне і гормональної системи організму.

Флоріан Schellauf від промисловості торговельну організацію Colipa представив результати недавнього дослідження на щурах, на конференції, організованій з скандинавської Товаристві хіміків-косметологів (SCANCOS) у Швеції.

Інформація та результати, представлені на виставці SCANCOS конференції, що парабени добре всмоктується після прийому всередину, але тільки в певній мірі компенсуються після впливу на шкіру. Крім того, дані показують, що сполуки повністю метаболізується до їх попадання в потік крові.

Обстеження плазми крові виділений тільки виникнення парабени метаболіт PHBA (п-гідроксібензойной кислоти) і не концентрації парабенів себе, незалежно від парабени був використаний і як вона була застосована (перорально, через шкіру або підшкірно).

На закінчення Schellauf заявив, що “PHBA не відомо, чи є якісь спеціальні ефекти естрогенних і знаходиться широко в рослинах і людською їжею, так що простежити вплив в організмі людини не викликають ризику для здоров’я.”

“Дослідження підтверджує результати ряду досліджень, які уклали з роботи, що парабени метаболізується швидко і в значній мірі в живих організмах і, отже, не може мати будь-яку побічних ефектів”, сказав Промисловість Торгівля тілом Colipa.

За словами Марії Løden засновник шведська Eviderm консалтингової фірми і член SCANCOS, рішення від SCCS не може достатньо скоро.

“Моя інтерпретація поточних даних є те, що, на додаток до метил-і етілпарабен, також пропив-і бутилпарабен представлятиме найбезпечніший варіант для збереження косметики в майбутньому”, – сказала вона.

“Товариство з нетерпінням очікує остаточного доповіді SCCS з цього питання зниження розповсюдження вводить в оману інформації про парабенів”, – додав темно-зелена.