ортодонтії пояснив

Якщо ви недавно пішли до стоматолога, і мав ваш стоматолог направить вас до фахівця ортодонтії, то ймовірність того, що ви хочете знати, що ортодонтія є і те, що це все о. Аналогічно, якщо ви читали про різних спеціальностей у стоматології – і зіткнулися ‘ортодонтії “термін ви можете знайти собі того, щоб призупинити, і спробувати з’ясувати, що ортодонтія це все о.

Як з’ясовується, ортодонтія є спеціальністю в стоматології, яке опікується питаннями “вирівнювання зубів. Зокрема, він прагне усунути так званий «неправильного укусів” – це буття поза місцем зуби і повернути їх в ідеальне вирівнювання.

Є ряд причин, чому випадають зуби в порядку.

Більшість випадків які в кінцевому підсумку ортодонтичного рефералів викликані генетикою: де людина просто народжується з нерівні зуби. Ступінь зміщення тут варіюється, від того, що вважаються “варіанти нормальних” по-справжньому важких випадках, як, де обидва ряди зубів (верхній ряд і нижній ряд) абсолютно не до місця. Є також випадки вирівнювання зубів, які розвиваються протягом життя людини: так, що людина, яка народилася з нормальним інакше вирівнювання зубів закінчується, потребують послуг спеціаліста ортодонтичного пізніше в ході свого життя. Справді, очікувати, що вирівнювання зубів повинна випадати з «ідеального порядку» в ході свого життя.

Для виправлення неправильного укусів, і принести з вирівнювання зубів назад в ідеальне вирівнювання, ортодонтичної практики використовують ряд методів. Малій випадків можна лікувати за допомогою простого пристрою, такі як брекети. Ці, як правило, випадки, коли зубів людини знаходяться в межах того, що буде вважатися «клінічно нормальних», але де вони хочуть, щоб вдосконалити їх зовнішній вигляд (як косметичний мети). Основні випадки, однак, розглядати через хірургію.

Деякі люди дивуються, чому ортодонтії кваліфікується вважатися стоматологічної спеціальності, на своєму власному праві. Не міг він бути частиною чогось ще, питають вони. Запитання можна також призведе ортодонтії є “спеціалізованим” достатньо.

Більшість людей, які виражають ці почуття, як правило, ті, хто не зовсім знайомий з цілою низкою проблем, які ортодонтичного практикуючий зустрічається з. Прості випадки, які можуть адекватно вирішуватися шляхом використання брекети не можуть претендувати ортодонтії бути спеціальності, на своєму власному праві, але те, що з основних проблем – як, де повним рядами зубів ‘не в порядку? Як виявилося, деякі з проблем, ортодонтичне практикуючий представлена ​​з дійсно складними, так звані «помилки природи», яке він або вона має якось виправити хірургічним шляхом. Хірургії в питанні часто включає в себе того, щоб працювати на структуру кісток, оточуючих зуби – і, як ми всі знаємо, кісткової хірургії може бути надзвичайно участю.

Варті особливої ​​уваги той факт, що косметична стоматологи потрібен дуже сильний вдячність ортодонтії. Це з тієї причини, що застосування ортодонтії потрібно у вирішенні майже половина з проблем вони стикаються з на щоденній основі.