манікюр в домашніх умовах

Приєднання до програми для нігтів манікюр в домашніх умовах не така вже велика справа, якщо ви готові витратити деякий час. Хоча у вас завжди є можливість йти в для нігтів манікюр в салонах спеціальності, вони коштують гарну суму грошей за одну сесію. Навіщо витрачати стільки грошей, коли ви можете легко виконувати ту ж задачу у відносному комфорті вашого будинку? Переглядати в інтернеті або відвідати будь-який магазин у вашому районі, що запаси товарів краси та комплекти, і ви повинні також знайти нігтів манікюрні набори там.
Надавите кутикулу і любителя і подати нігтьового ложа і поради. Якщо у вас є гладкими і стрункими цвях, приклеювати нігті гідів, які, як наклейки, щоб використовувати в якості орієнтира, щоб отримати професійний результат. Керівництво нігтів є невід’ємною частиною вашого комплекту французького манікюру; Запитайте будь-кого, хто намагався намалювати гладку криву лінію на свої нігті без одного. Фарба кінчик нігтя білий або будь-який колір, який ви обрали.
# Кнопка кутикулу назад з палицею. Ви також можете вирізати кутикулу, але тим самим ви можете запросити інфекції теж. Так що будьте обережні.
# Тепер обережно зволожуйте руки і кутикули. Робіть це, використовуючи хороший лосьйон і не поспішайте це робити. Цей крок дуже розслаблююча.
# Намагайтеся бути дуже обережним при застосуванні лаку для нігтів. Спробуйте використовувати навіть удари і приймати не поспішає. Після висихання першого шару застосовують наступний шар для більше блиску. Щоб додати додатковий блиск, третій шар буде закінчити роботу. Зачекайте, поки лак для нігтів для просушування після кожного шару ви поклали.
# Не торкайтеся річ, перш ніж отримати ваші нігті повністю висушені.
Хоча технічно, що надають дану послугу і подорожі Вас не вважають Wahm, ви також будете мати ряд переваг. По-перше, є менше людей надходить у ваш будинок кожен день, по-друге, ваш пробіг може бути використаний як списання податків (не забудьте зберегти запис про те, скільки подорожі ви робите для свого бізнесу). І, по-третє, робота на дому може іноді відчувати виділення, виходячи з дому допоможе запобігти це почуття.
Один з найкращих способів для догляду за нігтями, щоб їсти здорову дієту. Біотин багаті продукти, такі як яйця, соя, цільного зерна і печінки, як припускають, з пропаганди здорового нігтів. Продукти, багаті сіркою мінерали, такі як яблука, огірки, виноград, часник і цибулю також необхідність для сильного зростання нігтя. Ароматичні масла в лосось, насіння, горіхи і тунець всі допоможе зберегти нігті блискучими і гнучкими. Щоденний зволожуючий запобіжать ці рвані кутикули і задирок.
Професійний манікюрний набір вимагає миску з теплою водою, рідина для зняття лаку, манікюрні ножиці / ножиці, ясний лак для нігтів, кутикули штовхача (бажано апельсинового), пилка для нігтів або пилочку, нігтів харчування / буфер нігтя, палець кисті, масаж лосьйоном або лосьйон для рук, пемза, рушник для рук і ватні диски. Також потрібні для належного манікюр для видалення кутикули, масло для кутикули, палець ванни, сіль для ванни, кольоровий лак для нігтів, базовий шар, верхній шар, і машин, які також можуть бути використані для манікюру.
Більшість продуктових або місцевих універмагів також нести невеликі набори манікюр. Вони містять необхідні предмети, як манікюрні ножиці, пилочки для нігтів, ножиці для нігтів, кутикули і палицями. Хороший набір манікюр зазвичай знаходиться менше ніж за $ 3 і правильний догляд, може тривати кілька років. Ви можете також знайти елементи в цих магазинах за більш складний манікюр, але ті елементи, які повинні бути придбані за красою харчування роздрібний торговець. Наприклад, коли даєте собі манікюр, який включає акрилове покриття очок, ви повинні знайти ті пункти, на професійних магазинів косметики та парфумерії, а не ваш місцевий продуктовий магазин. Ці продукти підвищення якості При переході з спеціалізованому магазині, так як вони зазвичай ідентичних продуктів, що використовуються в манікюрних салонах. Ви могли б заплатити більше за ці речі, але ви виявите, що ви будете набагато щасливіше з результатом.
Знайти експерта роздрібного краси у вашому районі, просто подивіться в жовтих сторінках або виконувати у всесвітній веб-пошуку. Майже кожен великий місто має мінімум нормально типів магазинів. У деяких місцях знадобляться вам мати ліцензію косметології як спосіб купити у них, таким чином дзвоніть вперед, щоб подивитися, чи є такі обмеження.